Як навести в домі порядок.

Напевно, практично всі потрапляють у такі ситуації, коли потрібно швидко привести в порядок будинок перед приходом гостей. Як же це зробити? В цьому вам допоможуть наші поради.
Інструкція
1
По-перше, зверніть увагу на ваш зовнішній вигляд. Адже спочатку в очі кидається саме він, а не пил на полицях. Тому перед тим як навести в домі порядок , слід привести в порядок себе. Звичайно, не варто вбиратися так, як ніби ви збираєтеся на бал, потрібно одягнути щось зручне і чисте. Вечірній макіяж і складна зачіска теж не обов'язкові, просто подкрасьте губи і очі, зберіть волосся, щоб вони не заважали.
2
Перший секрет відмінною господині полягає в тому, що створювати домашній порядок потрібно починати з кутів. Якщо ви просто заберете різні коробки і речі, що валяються в кутках, кімната відразу перетвориться.
3
Тепер зверніть увагу на дрібниці і сміття в кімнаті. Для того щоб швидко навести в домі порядок візьміть пару мішків для сміття або звичайних пакетів. У перший складіть все те, що маєте намір викинути, а в другій ті речі, які вам потрібні, але розставляти по місцях які потребують багато часу. Головне потім - не переплутати пакети.
4
Перед тим як прийдуть гості, підметіть підлогу, пропилесосьте килим і швидко протріть підлогу вологою ганчіркою. Це необхідно, тому що чистота на столах і полицях не так кидаються в очі, як підлоги.
5
Зверніть увагу і на стан сантехніки. Адже вашим гостям може знадобитися сходити в туалет або просто помити руки. Щоб привести сантехніку в порядок , залийте на 10-15 хвилин унітаз, раковину і ванну будь-яким миючим засобом. Після вказаного часу впоратися з брудом буде набагато легше. Ваша сантехніка буде чистою, а за вами закріпиться репутація відмінною господині.
6
Варто позбутися і від неприємних запахів. Для цього відкрийте вікна і провітріть приміщення. Після цього збризніть кожну кімнату вашими духами - це швидко створить в домі затишок.
7
І в кінці ще раз пробіжіть очима по дому. І якщо побачили якісь недоліки - виправите їх.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e1qyZnbLG08
Зверніть увагу
Як навести порядок в домі. На підлозі у Вашій кімнаті брудні шкарпетки, старі компакт-диски, ковпачок від ручки і фантики з-під цукерок? Ви в жаху біжите на кухню, а там гора немитого посуду, хлібні крихти на столі і три сміттєвих пакета в кутку? Ви в паніці? Не переживайте, це звичайний безлад. Перетворити будинок в ідеальне житло, що виблискує білизною і в якому все лежить на місці, не так вже й складно.
Корисна порада
Наводимо порядок в домі і думках. Вхід в будинок завжди повинен бути вільним і чистим, не безлистим непотрібними предметами. Надзвичайно несприятливим вважається, якщо ви бачите швабру, ганчірку, брудне взуття і т.д., біля входу в будинок. Двері повинні бути охайною, а також масивної - вона символізує ще й надійний захист будинку. Не вірте тим, хто вважає, що, якщо двері неприваблива і обдерта, за нею легше сховатися і вона не приверне увагу злодіїв і шахраїв.