Як провести оригінальний Новий рік.

Замислюватися про те, як краще зустріти Новий рік , треба починати заздалегідь, коли суєта ново рік них свят ще не встигла захопити все навколо. Рецепти провести цей день так, щоб запастися враженнями на весь рік , знайдуться завжди.
Інструкція
1
Влаштуйте тематичну вечірку. Якщо банальне еже рік ное застілля вже неабияк набридло, саме час задуматися про організацію тематичного вечора.
2
Простежте, щоб заданій темі відповідало все: антураж, музика, вбрання гостей, розважальна програма, частування на столі і т.д. Тема може бути обрана абсолютно будь-яка: Чикаго 30-х рік ов з його запальним джазом і Дідом Морозом в ролі Аль Капоне, Античний бенкет з постановкою комедії Арістофана і гостями в туніках, піратська вечірка обов'язково з пляшкою рому і пошуком скарбів, якими можуть стати ново рік ня подарунки, або фієста під музику маріачі в мексиканському дусі. Вибір теми обмежений лише уявою організаторів свята і, в деяких випадках, площею располагаемой території, де буде проходити головне веселощі.
3
Проведіть оригінальний Новий рік зі своєю другою половинкою на даху. Охопити поглядом увесь світ з висоти пташиного польоту? хіба не про це мріють всі романтики? Ідеальним місцем для цього може стати панорамний ресторан. Варто врахувати, що навіть у будні дні панорамні заклади користуються великою популярністю, саме тому краще забронювати столик заздалегідь. Якщо ж хочеться, щоб у ніг виявився все місто і, при цьому, без особливих фінансових затрат, можна забратися на дах свого будинку або зустріти Новий рік на який-небудь оглядовому майданчику рідного міста.
4
«Вийдіть» в інтернет. Якщо можливості кудись вибратися або запросити до себе гостей немає, можна відзначити Новий рік в чаті. Це хороший спосіб поділитися своїм святковим настроєм з усіма і завести нові знайомства. Варто врахувати ще й те, що Росія розтягнута на 9 часових поясів, відповідно, тут Новий рік відзначають практично щогодини. Тому така ніч перед комп'ютером пролетить дуже швидко, легко і весело.