Як в'язати на ручний в'язальної машині.

Ручна в'язальна машина дає широкий простір для творчості. Більш швидкий темп роботи дозволяє створювати теплі шедеври в мінімально короткі терміни.
Інструкція
1
Для того, щоб почати працювати на ручний в'язальної машині , спочатку уважно вивчіть супровідну технічну документацію. Строго дотримуйтесь вказівок, викладених в ній. Встановіть машинку на рівній, добре освітленій робочої поверхні. Помістіть моток пряжі в пластикову ємність, щоб зафіксувати його положення.
2
Встановіть робочі гачки в протилежне одне одному положення. Для цього посуньте гвинти (верхні і нижні) назустріч один одному. Заправте кінець нитки в нітеводітель. Спочатку заведіть її вільний кінець по маленький язичок Нітеводітель, а потім - під великий. Простягніть нитку в розширену частину пристосування. Вона повинна вільно проходити між стінками Нітеводітель. Якщо ви відчуваєте, що нитка йде з трудом - злегка збільште просвіт.
3
Встановіть каретку в'язальної машинки в крайнє праве положення. Прив'яжіть вільний кінець нитки до лівої притискає ніжці (струбцині) машинки. Візьміть гребінку і висуньте нею потрібну кількість голок у переднє неробочий стан (на себе).
4
Набір робочого краю починайте з першої голки ліворуч, оповте її ниткою проти годинникової стрілки.
5
Підведіть робочу нитку під наступну голку, оповте її також проти годинникової стрілки. Повторюйте цей рух, що нагадує цифру 8, послідовно до кінця ряду. Дійшовши до крайньої голки, вставте нитку в нітеводітель, закрийте засувку і відрегулюйте її натяг.
6
Візьміть у руки гребінку і посуньте все голки від себе, переносячи набрання нитки на другу планку. Освіта початкового ряду закінчено. Обнулите лічильник рядів.
7
Підвісьте гребінку на утворилися петлі - це запобіжить стягання в'язання. Продовжіть свою творчість, використовуючи вибраний узор. Не забувайте частіше вимірювати зв'язане полотно в довжину, ширину і порівнювати з схемою крою. Після закінчення роботи видаліть з машинки пил і залишки шерсті.