Як витягнути музику з сайту.

На сьогоднішній день існує безліч сайтів, що використовують різні музичні файли, можливість завантаження яких або заблокована, або її взагалі не існує. Однак це не означає, що вподобану композицію вам ніколи не скачати. Для цієї мети було створено величезну різноманітність програм і способів, що дозволяють завантажувати будь мультимедійний файл з будь-якого джерела.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб завантаження музики - скористатися програмою VKMusic 4. Для початку скачайте цю програму і встановіть її. Установка займе не більше хвилини. Після цього введіть пароль і логін, використовуваний в соціальній мережі «Вконтакте». Не варто лякатися вводити настільки конфіденційну інформацію, так як ці дані нікуди не відправляються. Для того щоб скачати музичну композицію (а також можливе завантаження і відеороликів), скопіюйте адресу сторінки даного мультимедійного об'єкта, і вставте посилання в спеціальне поле програми. Після цього приступайте безпосередньо до скачування.
2
Наступний спосіб також не відрізняється особливою складністю. Зайдіть на ту сторінку, де у вас розташовані вибрані музичні композиції. У рядок, де розташований адресу сторінки, вставте наступні текстові дані: javascript: functionplayAudioNew (a) {varurl = document.getElementById ('audio_info' + a) .value.split (',') [0]; window.open (url, 'Download'); } (Вставте ці символи, попередньо очистивши адресний рядок). Після цього натисніть кнопку Enter, тим самим запускаючи процес завантаження. Потім виберіть необхідний музичний файл, після чого з'явиться можливість скачати його або відкрити. Збережіть музичну композицію, попередньо вказавши шлях.
3
Отримувати музичні файли з сайтів. Для цього не призначених, також можна за допомогою ще однієї перевіреної програми VKLife 1.9.1. Для початку скачайте цю програму за посиланням http://www.vklife.ru/, потім встановіть її. Програма дозволяє скачувати різні мультимедійні об'єкти: музичні композиції, а також і відеоролики. Використовуйте її в тому випадку, якщо скачувати вам доводиться з багатьох джерел, так як дана програма підтримує роботу з великою кількістю сайтів, незважаючи на назву і гадану приналежність до «Вконтакте». Однак в утиліті присутня також і інтеграція вищеназваної соціальної мережі. Це виражається в прослуховуванні музики і коментуванні стін.