Як розтягнути бутси. Як бутси разбіть.что-б мозолів не було.

Бутси - незамінна річ для спортсмена, особливо для футболіста. Таке взуття в першу чергу повинна бути зручною і комфортною. Якщо нові бутси виявилися трохи не за розміром, то виправити це потрібно до першого виходу на поле.
Вам знадобиться
  • - тепла вода;
  • - спиртовмісні засіб;
  • - вовняні шкарпетки;
  • - растяжітель.
Інструкція
1
Намочіть бутси, а ще краще - деякий час потримайте їх у теплій воді, щоб шкіра стала м'якою. Потім одягніть їх на ноги і походіть трохи. Після такої процедури вони повинні прийняти форму ноги. Якщо взуття шкіряне, то замість води можете використовувати спирт або одеколон. Натріть нові бутси спиртом зсередини і походіть в них деякий час.
2
Спробуйте ще один спосіб, який можна використовувати для будь шкіряного взуття. Покладіть всередину герметично закриті пакети з водою і залиште в морозильнику приблизно на добу. Бутси розтягнуться таким способом, адже замерзла вода збільшується в розмірі. Але от чи будуть вони вам по нозі, гарантувати не можна.
3
Одягніть на ноги вовняні шкарпетки, змочені в теплій воді або горілці, натягніть зверху бутси і спробуйте походити в них пару годин. Краще проробляти це вдома, щоб була можливість сісти відпочити. На наступний день можете повторити ці ж дії, займаючись при цьому своїми справами.
4
Якщо вам не до душі ходити в мокрих шкарпетках або взуття, доведеться пересилити себе і розтягнути бутси звичайним носінням. Справа, звичайно, не швидке, та й біль доведеться перетерпіти, особливо якщо взуття натирає мозолі.
5
В універсальних магазинах ви можете придбати спеціальний засіб - растяжітель. Він являє собою балончик з піною, яку потрібно нанести на взуття, а після цього походити в ній.
Корисна порада
Зараз все частіше стали робити бутси зі шкірозамінника. В цьому випадку не варто залишати їх в морозилці або змочувати водою. Краще використовувати рідини з вмістом спирту - одеколон, горілку і т.п. Якщо ж зовсім немає часу на розтягування, спробуйте заклеїти те місце, яке натирає, силіконовим пластиром. На час походу це врятує вас від мозолів, але потім все ж потрібно розтягнути їх по нозі.