Як зв'язати пончо з рукавами. пов'язати для малятка пончо.

Різновид верхнього одягу - пончо , прийшла до Європи з латиноамериканських країн і досить швидко завоювала велику популярність. Це заморське одіяння відмінно виглядає як на дорослих жінках, так і на маленьких дівчатках. Зв'язати пончо з рукавами для себе або свого малятка зможе навіть починаюча рукодільниця.
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - 3 гудзики
  • - кругові спиці (№5)
Інструкція
1
Наберіть 30 петель для лівої частини капюшона і в'яжіть лицьовій гладдю укороченими рядами: зв'яжіть 10 петель, роботу поверніть з накидом і продовжуйте в'язати назад, після чого в кожному особовому ряду пров'язуйте на 1 х8 п., 1? 5 п. , 1? 2 п., 5? 1 п, більше. Через 19 рядів після набраного краю пров'яжіть 1 ряд лицьових на всіх петлях.
2
Для правої частини капюшона пров'яжіть лицьовій ряд і далі, починаючи з другого ряду, продовжуйте в'язку укороченими рядами, як і для лівої половини, тільки в виворітних рядах. 20-ий ряд зв'яжіть по узору, використовуючи виворітні петлі, пров'язуючи накиди з наступними або з попередніми петлями.
3
Продовжуйте роботу лицьовій гладдю, додаючи в наступному ряду 1 петлю. 41-му ряду додайте 1 петлю.
4
З поперечної нитки зв'яжіть 1 лицьову схрещену, потім пров'яжіть 14 петель, разом 2 лицьовими, 7 петель, потім знову разом 2 лицьовими і 9 петель пров'яжіть симетрично.
5
В 45-му ряду виконайте 16 петель, не рахуючи кромочної, потім разом 2 лицьовими, потім 8 петель, разом 2 петлі і 1 петлю симетрично.
6
Зв'яжіть сорок дев'ятий ряд: кромочная петля, 11 петель, разом 2 петлі лицьові, 9 петель, знову разом 2 петлі лицьові і ще 2 петлі.
7
у 57-му ряду виконайте наступну схему: кромка, 12 петель, разом 2 лицьові, 7 петель, разом 2 лицьові, 1 петля симетрично.
8
п'ятьдесят восьмого ряд пров'яжіть таким чином: наберіть додатково 40 петель з обох сторін (тобто всього 85 петель). Потім за схемою: для лівої частини переду - кромка, 6 петель коси, 7 лицьових. Для рукава: 6 петель коси, 3 лицьових, потім 6 петель коси. Для спини: 7 петель лицьовій гладі, 16 петель подвійний коси, 7 петель лицьовій гладі.
9
Для рукава зв'яжіть: 6 петель коси, 3 лицьових і знову 6 петель коси. Потім для правої частини переду: 7 лицьових, потім 6 петель коси і кромочная петля. Продовжуйте в'язати таким чином, додаючи по 1 петлі до і після кожної коси.
10
Після 19 см з'єднайте петлі передньої частини, зніміть на окрему спицю петлі рукавів і в'яжіть тільки задню і передню частини.
11
Приступайте до складання. Для переднього краю рукавів і капюшона пров'яжіть по 1-ой косі з 8 петель потрібної довжини і пришити їх. Зв'яжіть подвійну косу для нижнього краю в 15 см шириною (13 петель + 2 кромочні) і пришити її. Потім пришийте гудзики. Зробіть з лівого боку в косі отвори.