Як швидко прийти у форму.

До свята або відпуску вам може захотітися поліпшити свій зовнішній вигляд. Це можна зробити, навіть якщо у вас в запасі мало часу. Але для цього необхідно правильно спланувати свою програму тренувань.
Інструкція
1
Визначте, скільки часу в день ви зможете присвячувати фізичним навантаженням. На підставі цього складіть попередній графік тренувань. Найкраще займатися щодня потроху, а не кілька годин поспіль у вихідний.
2
Вранці виділіть декілька хвилин на найпростішу зарядку. Це додасть вам бадьорості і допоможе правильно налаштуватися на наступаючий день. Включіть в зарядку мінімальну розтяжку, а також такі прості вправи, як нахили і повороти тулуба. П'ятнадцяти-двадцяти хвилин таких вправ буде достатньо. Їх можна доповнити дихальною гімнастикою.
3
Якщо у вас є така можливість, почніть ходити на роботу пішки або їздити на велосипеді. Менше користуйтеся громадським транспортом. Відмовтеся від ліфтів, крім тих випадків, коли потрібно швидко піднятися на дуже високий поверх.
4
Намагайтеся як мінімум три рази на тиждень займатися зміцненням м'язів. Для того щоб позбутися від жиру в зоні живота, качайте прес. При цьому робіть це правильно - під час вправи ляжте на спину, зігніть ноги в колінах, а руки покладіть вздовж тулуба. Піднімайте корпус не повністю, а тільки доти, поки ваші лопатки НЕ відірвуться від підлоги. Так ви зменшите навантаження на спину при вправі.
5
Поєднуйте силові вправи з заняттями аеробікою. Наприклад, хороший ефект можуть дати заняття зі штангою або гантелями. В цьому випадку навантаження при виконанні звичайних вправ збільшується, і ви зможете швидше скинути зайву вагу і зміцнити м'язи.
6
По можливості запишіться на заняття до тренера. Він допоможе вам розробити індивідуальну програму тренувань, розраховану на проблемні зони саме вашого тіла.
7
Правильно харчуйтеся. Скоротіть вживання жирів і особливо вуглеводів. При цьому їжте більше білкових продуктів, наприклад, біле м'ясо птиці та нежирну свинину. Таким чином ви будете отримувати з їжі резерви для збільшення м'язової маси.