Як повернути старий Скайп.

Рішення про повернення до попередньої версії додатка Skype може викликатися різними причинами, не останніми з яких буває невдоволення зовнішнім фідом програми.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Установка та видалення програм» і виберіть встановлену версію додатка Skype. Видаліть її. Після цього завантажте і встановіть на комп'ютер старішу версію програми з інтернету. Розробники Skype рекомендують саме такий метод.
2
Іншим способом повернення до старої версії додатка Skype може послужити заміна деяких файлів програми. Для здійснення цієї операції знайдіть і завантажте на комп'ютер дистрибутив потрібної версії програми. Розпакуйте завантажений архів в будь-яку зручну директорію і знайдіть в ньому три папки з іменами: - Phone; - Plugin Manager; - Toolbars.
3
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт "Всі програми". Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток Провідник Windows ». Перейдіть по шляху ім'я_диска: \ Program Files \ Skype і розкрийте папку програми Skype. Знайдіть в ній папки з тими ж іменами. Видаліть з кореневої папки додатка Skype папки Plugin Manager і Toolbars. Розкрийте папку з ім'ям Phone подвійним кліком миші і видаліть єдиний зберігається в ній файл.
4
Перенесіть завантажені папки Plugin Manager і Toolbars в кореневу папку програми Skype. Розкрийте папку Phone і створіть копію знаходиться в ній файлу. Перенесіть її в папку Phone кореневої папки Skype і збережіть зроблені зміни.
5
Завершіть роботу програми Skype і видаліть його ярлик. Поверніться в папку Phone і викличте контекстне меню файлу кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Створити ярлик» і перемістіть створений значок програми Skype на робочий стіл комп'ютера.
6
Зверніть увагу на те, що всі вищеописані дії потрібні через неможливість видалення самої папки Phone, яка спостерігається в деяких випадках. Перезапустіть додаток Skype для застосування зроблених змін.