Як на PSP включити гру.

Нерідко власники PSP встановлюють на свою ігрову консоль гри, знайдені в інтернеті. Так, досить популярні PSX-PSP гри з першої Playstation, спеціально перероблені для роботи на сучасних моделях PSP. Дотримуючись певного алгоритму дій, ви зможете завантажити, встановити і включити гру на своїй PSP.
Інструкція
1
Дізнайтеся прошивку вашої ігрової консолі. Для цього зайдіть в розділ меню "Налаштування"? «Налаштування системи»? «Відомості про систему». У назві після версії прошивки повинні стояти букви ОЕ-А або М33. Якщо таких букв немає, необхідно перепрошити приставку, інакше ви зможете встановлювати на неї виключно офіційні ігри, куплені в PlayStation Store.
2
Встановіть плагін. Створіть папку seplugins в кореневій папці своєї карти пам'яті. Потім зайдіть в папку Recovery? Plugins і включіть плагін. Затисніть при запуску консолі клавішу R і виберіть необхідний Pops (Popsloader 5.50GEN ставиться поверх 5.00м33-2). Скопіюйте папку seplugins в корінь карти пам'яті. Виникне питання, чи хочете ви замінити папку. Погодьтеся на заміну, чи не зберігайте обидві папки.
3
Видаліть з карти пам'яті старий файл. Цей файл розташований в папці ms0:/seplugins/. Потім перезавантажте свій PSP, скориставшись VSH меню (Select? Reset device). На карті пам'яті знову з'явиться оновлений файл config.bin.
4
Скачайте потрібну вам гру. У більшості випадків на форумах роздачі ігор файли з іграми реалізуються як папки, в яких міститься файл Eboot.pbp. Будь-яка гра буде називатися саме так, різними будуть тільки назви містять їх папок.
5
Підключіть з'єднання USB, і файл гри скиньте в папку мs0: \ РSP \ GAМE \ Названіе_Ігри. Наприклад: ms0: \ PSP \ GAME \ Resident_Evil \ EBOOT.PBP.
6
Запустіть свою гру. Для цього відключіть з'єднання USB, перезавантажте приставку і відкрийте в розділі «Гра» на приставці папку карти пам'яті. Тут ви побачите свою гру. У більшості роздач вказується, який саме Pops потрібно встановлювати і використовувати для запуску вибраної вами гри.
7
Увімкніть Popsloader. Затисніть клавішу R відразу після запуску гри. З'явиться меню з різними прошивками. Нижня строчка - використання Pops'а залежно від прошивки, встановленої на вашій PSP. Виберіть потрібну версію, натисніть Х і насолоджуйтеся грою.