Як бути чесним.

Бути чесним з людьми - це важливий крок у налагодженні відносин. Якщо всі впевнені у вашій порядності, вам довіряють, вас цінують і поважають, з вами рахуються. Здається, що немає нічого простішого, ніж бути чесним - потрібно просто завжди говорити правду. Саме це і може стати великою проблемою. Відверті висловлювання не завжди є найкращою відповіддю на питання. Вони можуть незаслужено зачепити чиїсь почуття, образити і нашкодити людям. І це буде нечесно.
Інструкція
1
Оберіть тих, кому ви зможете довіряти, щоб бути повністю чесними з ними. Не потрібно прагнути відверто відповідати на запитання всіх і кожного, але подружжя, партнери та друзі заслуговують того, щоб знати правду. Зрештою, саме вміння приймати вас таким, як ви є, і є основною для близьких відносин.
2
Почніть «політику чесності» з себе. Адже тут вам не треба боятися когось образити, зачепити або нашкодити комусь. Знати правду про себе, часом важливіше, ніж розповідати її іншим. Не брешіть собі навіть у дрібницях, адже саме вони спотворюють ваше сприйняття себе самого.
3
Знайдіть баланс між чесністю та конфіденційністю. Від того що ви чесні, ви не повинні ставати наївні і уразливі. Є речі, які ми не повідомляємо комусь, тому що людина не має права на цю інформацію. Промовчати про те, що у вас є дитина від колишньої дружини, розмовляючи з кимось, з ким ви сподіваєтеся вступити в романтичні відносини - це одне, а не розповідати про це тіточкам в сусідньому відділі - інше.
4
Будьте обережні, коли хтось хоче чимось поділитися з вами по секрету. Якщо ваш співрозмовник бажає приховати непорядний вчинок і починає фразу з того, що «ти тільки не говори про це Х», можливо, найкраще буде перервати його тут же і сказати: «якщо це щось, що я хотів би знати на місці Х, то краще не розповідай, оскільки я не хочу нести відповідальність за такі таємниці ».
5
Думайте, перш ніж «різати правду в очі» іншим. Якщо те, що ви збираєтеся сказати, принесе більше шкоди, ніж користі, то краще промовчати. Запитуйте себе, а хотіли б ви в такій ситуації зіткнутися з подібним вам «правдолюбом»?
6
Якщо вам задають делікатне питання, зважуйте всі «за» і «проти» перш ніж дати чесну відповідь. Приміром, якщо у вас запитують ради в серйозній ситуації, варто постаратися дати його максимально тактовно, але відверто; якщо ж цікавляться більше для проформи, то, можливо варто, залишити свою думку чи знання при собі.
7
Коли ви відчуваєте гостру необхідність поділитися з кимось якоїсь «правдою», задумайтеся - це дійсно необхідний крок, або ви хочете його зробити заради своєї репутації чесної людини? Чи так корисна і важлива та інформація, якою ви володієте, чи вона тільки підкреслить вашу обізнаність і відкритість?