Як бути першим у пошуку.

Високий рейтинг в пошуковій видачі гарантує хорошу відвідуваність ресурсу. На позицію в рейтингу впливають багато факторів, починаючи від правильної структури сайту і закінчуючи оптимізацією контенту з урахуванням пошукових запитів.
Інструкція
1
Про позицію сайту в пошуковій видачі слід замислюватися ще на стадії його створення. Початківці веб-дизайнери основну увагу зазвичай приділяють зовнішнім виглядом сайту, зручності навігації, намагаються розмістити на своєму ресурсі цікаві матеріали. Все це дозволяє утримати користувача на сайті, але не допомагає залучити його. Переважна частина відвідувачів приходить на сайт за виданою пошукачем посиланням. Якщо посилання не знаходиться на перших сторінках, шанси на те, що хтось її побачить, дуже невеликі.
2
Створення сайту почніть з визначення його семантичного ядра - тобто набору слів і ключових фраз, за якими ваш сайт можна буде знайти в пошуковику. Наприклад, ви створюєте сайт про Місяць. В семантичне ядро увійдуть: Місяць, спостереження Місяця, спостереження Місяця в телескоп, місячні кратери, місячні моря, місячні затемнення, фази Місяця, політ на Місяць, місяцехід, експедиції на Місяць, таємниці Місяця, зворотний бік Місяця і т.д. і т.п.
3
Для точного підбору ключових фраз скористайтеся сервісом Яндекса: http://wordstat.yandex.ru/. Просто вводите слова, найкраще характеризують ваш сайт, і вибирайте найбільш підходящі ключові фрази. При цьому використовуйте не тільки високочастотні запити - тобто ті, які зустрічаються найбільш часто, але і низькочастотні. Створення семантичного ядра є обов'язковою умовою для успішного просування сайту в пошуковій видачі.
4
Семантичне ядро створено, тепер необхідно правильно розмістити ключові фрази на сайті. Частина з них зробіть заголовками меню і розділів, решта розміщуйте в назвах статей і в їх тексті. Намагайтеся вводити ключові фрази органічно, вони не повинні виділятися з тексту. Частота повторюваності ключових слів повинна бути в межах 2-5%. Це значить, що в ста словах тексту ключовими є від двох до п'яти. Більш докладно про SEO-оптимізації ви можете почитати на відповідних ресурсах.
5
Обов'язково зареєструйте створений сайт у всіх пошукових, це прискорить його індексацію. Слід знати, що тільки SEO-оптимізації та реєстрації в пошукових системах недостатньо, щоб ваш сайт зайняв в рейтингу високі позиції. Одним з критеріїв, за якими пошукові системи визначають рейтинг ресурсу, є кількість посилань на нього. Чим більше посилань, тим вище популярність. Це означає, що слід прагнути розмістити посилання на ваш сайт на максимальній кількості ресурсів.
6
Варіантів розміщення посилань досить багато. Наприклад, ви можете зареєструватися на будь-якому ресурсі поштових розсилок і пропонувати користувачам підписатися на ту чи іншу розсилку, при цьому на сторінці буде посилання на ваш сайт. Ви можете активно спілкуватися на форумах і в соціальних мережах, ставлячи в підпису адресу свого ресурсу. Нарешті, ви можете купити посилання - для цього наберіть в пошуковику «купити посилання», і ви знайдете всі необхідні адреси та інструкції.
7
Незалежно від того, які зусилля ви докладаєте для просування свого сайту, кінцевим оцінювачем ваших зусиль є користувач. Якщо ваш ресурс нецікавий і не дає нічого нового, відвідувач тут же з нього піде. Тому основну увагу слід приділяти якості контенту. Якщо ресурс привабливий, його відвідувачі самі будуть залишати посилання на нього на різних сайтах, що автоматично буде вести до зростання його рейтингу.
World Wide Web - це глобальна мережа інформаційних ресурсів, більшість з яких представляє собою гіпертекст. Гіпертекстові документи, що розміщуються у всесвітній павутині, називаються веб-сторінками. Кілька веб-сторінок, присвячені одній темі, що мають загальний дизайн, а також пов'язані між собою посиланнями і зазвичай розташовані на одному і тому ж веб-сервері, називаються сайтом.

Проект World Wide Web і його творці

Сучасна концепція інтернету зародилась в 1989 році в Європейській раді з ядерних досліджень - CERN. Вона була запропонована відомим британським вченим Тімоті Джон Бернерс-Лі. У той час молодий винахідник працював в CERN консультантом з програмного забезпечення і займався розробкою програми для обміну результатами наукових досліджень, пошуку та аналізу інформації.
Майбутній «батько всесвітньої павутини» Тімоті Джон Бернерс-Лі народився в Лондоні 8 червня 1955. Його батьки працювали в Манчестерському університеті і брали участь у створенні одного з перших комп'ютерів - Manchester Mark I.
Була застосована внутрішня система обміну документів Enquire (роботу над цим програмним забезпеченням Бернерс-Лі почав ще в 1980 році), в якій використовувався мова гіпертексту. Згодом вона лягла в основу проекту World Wide Web (WWW). У наступні два роки робота над розвитком всесвітньої павутини тривала. Бернерс-Лі представив для широкого обговорення протокол HTTP, мову HTML і ідентифікатори URI. Ставлення старших колег до проекту спочатку було скептичним. До того ж гіпертекст завантажувався вкрай повільно. Вся тяжкість по створенню і розплутування посилань лягла на самого Тімоті і його студентів. Співавтором і правою рукою Бернерс-Лі став бельгієць Роберт Каілліагу (пізніше це прізвище американці скоротили до Кайо), людина, що володіє невичерпним запасом оптимізму і приголомшливим почуттям гумору. Він взяв на себе організацію процесу і зумів домогтися фінансування робіт. Саме з появою Роберта Кайо WWW був остаточно виділений в окремий проект.

День народження першого сайту

В кінці 1990 року Бернерс-Лі створив перший гіпертекстовий браузер і сервер на базі NeXTcube. З'явилися перші веб-сторінки, а вже в травні 1991 року в CERN стверджують стандарт World Wide Web. Основна робота над проектом була закінчена, і 6 серпня Тім Джон Бернерс-Лі опублікував перший у світі веб-сайт. У ті часи ще не було веб-графіки або флеш-анімації. Сайт виглядав дуже лаконічно. Його сторінки складалися з простого тексту на білому фоні і гіперпосилань.
29 жовтня 1969 був проведений сеанс зв'язку між Каліфорнійським університетом і дослідницьким інститутом в Стенфорді, що знаходяться на відстані 640 км одна від одної. Цю дату вважають днем народження інтернету.
На сайті була опублікована стаття про принципи World Wide Web, в якій розповідалося про мову гіпертекстової розмітки HTML. А також пояснювалося, як працювати з протоколом передачі даних HTTP і системою адресації URL. Крім того, описувалися принципи установки веб-серверів і роботи браузерів. Пізніше туди були вставлені посилання і на інші ресурси. Так сайт став першим інтернет-каталогом. Веб-сторінки неодноразово переписувалися і перероблялися, тому первинною версією, на жаль, не збереглося. Але в 2013 році була відновлена пізніша редакція сайту від 1992 року. Сьогодні вона доступна за адресою info.cern.ch/hypertext/WWW/TheProject.html.
28 серпня 1990 мережу інституту атомної енергії ім. І. В. Курчатова і ІПК Мінавтопрому, об'єднала групу вчених-фізиків і програмістів, з'єдналася з світової інтернет-мережею, поклавши початок сучасним російським мережам.
А «рідним домом» створеного сайту був http://info.cern.ch/. Набравши цю адресу в браузері, ви потрапите на сторінку, де вам запропонують меню англійською мовою, що складається з чотирьох пунктів. Ви зможете: - побачити, як виглядав перший сайт; - переглянути перший сайт з симуляцією командного рядка; - прочитати про народження інтернету; - перейти на сучасний сайт CERN - фізичної лабораторії, в надрах якої і був створений веб.
Користувачі першого браузера могли редагувати та змінювати контент. В сучасних веб-браузерах такої можливості більше немає.
У 1993 році з'явився знаменитий веб-браузер NCSA Mosaic, що має повнофункціональний графічний інтерфейс. Він був створений американським інженером Марком Андріссеном. Після цього інтернет-мережу стала стрімко набирати популярність. Уже в 1997 році в ній налічувалося понад 11 млн комп'ютерів і були зареєстровані близько 1 млн доменних імен.

Перша фотографія в інтернеті

Найперша фотографія з'явилася в Інтернет 18 липня 1992 року. Її завантажив сам засновник всесвітньої павутини Тім Бернерс-Лі. На знімку зображена пародійна музична група Les Horribles Cernettes. Ця група, що складається з чотирьох чарівних дівчат, була створена в 1990 році співробітницею CERN Мішель де Дженнаро. Всі учасниці колективу працювали в цій же організації. Les Horribles Cernettes - перша музична група, що має особистий сайт.
Фотографія в форматі gif призначалася для обкладинки компакт-диска і була оброблена в фотошопі версії 1.0 на комп'ютері фірми Apple.
Знімок зроблений IT-розробником CERN Сільвано де Дженнаро після виступу дівчат з піснею власного твору на CERN Hardronic Festival. В той час фізики-ядерники CERN, забувши про коханих, захоплено працювали над створенням Великого адронного коллайдера. Мелодійна пісня про сумні одиноких ночах і підступному розлучника колайдері, швидко стала хітом. Пізніше були написані й інші пісні про будні вчених, з якими колектив виступав на багатьох заходах, і група назвала себе «першим і єдиним рок-колективом високих енергій».