Як ввічливо відмовити.

Уміння ввічливо, але однозначно говорити «ні» може виявитися дуже корисним в житті. Відмовляючись недостатньо рішуче, ви можете потрапити в ситуацію, коли хтось нав'яже вам свою волю. Формулюючи ж відмова однозначно, але неввічливо, ви ризикуєте образити когось, хто зовсім того не заслуговує. Здатність давати коректний негативну відповідь - соціальний навик, і виховані люди володіють ним досконало.
Інструкція
1
Якщо є можливість, не давайте відмова відразу, а беріть час на роздуми. Коли вас запрошують на якийсь захід, пробачать надати допомогу в певний час, скажіть, що вам слід звіритися зі своїм щоденником. Пізніше пошліться на зайнятість і відмовтеся, але не затягуйте з відповіддю, так як ви можете підвести іншу людину, вселити в нього марні надії, змусити на вас розраховувати. Коректно відповідати відмовою на особисте запрошення також при особистій зустрічі, але якщо ви домовитеся з співрозмовником про те, що ви дасте йому відповідь по електронній пошті, то допустимо написати лист з вибаченнями і відмовою.
2
Ретельно підбирайте слова, не використовуйте «знижену» лексику. Не кажіть «я не хочу», краще скажіть «я не знаходжу можливим», не «я не буду», а «мені не здається це прийнятним», використовуйте більш химерну лексику, ніж та, яку ви вживаєте щодня. Це дасть зрозуміти людині, що для вас відмова йому - не рядова подія, і ви намагаєтеся не зачепити його почуття.
3
Постарайтеся викласти причину відмови, якщо це можливо запропонуйте альтернативні варіанти. У тих випадках, коли це можливо, супроводжуйте відмова компліментами, як, наприклад, у випадку, коли господиня вмовляє вас спробувати її куховарство.
4
Деяким особливо важко даються відмови, пов'язані з близькими стосунками. Говорячи «ні» людині, що запросив вас на побачення, скажіть, що ви в даний момент взагалі не зацікавлені у відносинах ні з ким, але цінуєте його увагу.
5
Якщо вас просять посприяти комусь у робочій ситуації, допомогти з документами, взяти на себе проект, виконати чужі посадові обов'язки, спробуйте вдатися до чарівної фразою: «Я не впевнений, що зможу допомогти тобі з цим. Чому б тобі не звернутися з цим питанням до Х? ». Під Х може матися на увазі як ваше безпосереднє начальство, так і людина, в чиї обов'язки входить допомога саме такого роду, про яку запитують вас.
6
Пам'ятайте, що ви маєте право відмовляти кому-небудь у чому-небудь і той, хто про щось просить, також знає про це, як і ви. Можливо, він налаштований на ваш відмову і просто не хоче втрачати навіть мінімальний шанс. Не варто мучитися через те, що ви змушені були комусь сказати ні, адже від вашого згоди не залежали ні життя людей, ні долі народів.
7
Навчіться відокремлювати питання і прохання від маніпуляцій. Коли на вас тиснуть, звинувачують, підвищують голос, коли з вами поводяться некоректно і неважливо, ви маєте право просто сказати «ні», розвернутися і піти.
Відмова в роботі - неприємна, але неминуча процедура: з безлічі претендентів, які відгукнулися на вакансію, завжди доводиться вибирати лише одного або максимум кількох.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - електронна пошта.
Інструкція
1
Найбільш часта форма відмови - мовчазна. У міру того, як стає ясно, що саме цей кандидат відсіюється, з ним просто перестають виходити на зв'язок. Якщо ж той ініціює контакт сам, ввічливо пояснюють, що, на жаль для нього, більш підходящим виявився інший претендент.Как відмова може часто трактуватися і фраза «ми вам зателефонуємо» замість переходу до процедури оформлення відносин після фінальної стадії відбору.
2
Рідше поширений варіант відмови, коли всім претендентам, які не пройшли відбір, або тим, хто відсіявся на фінальних стадіях (це зустрічається частіше, тому що занадто велика загальна кількість всіх, хто відгукується на вакансію) розсилається (але не в порядку спаму: кожному персонально) повідомлення про те, що перевагу віддано другому.Обично це стандартна форма: кандидата дякують за увагу до компанії, з жалем інформують про те, що зроблено вибір не на його користь, і бажають успіхів.
3
У цьому «відмовній листі» може бути використана фраза про те, що кандидатура адресата може бути розглянута компанією в майбутньому. Всі розуміють, що вона ні до чого не зобов'язує і в основному нічого не виходить, не це більш ніж данина вежлівості.Однако може бути й інакше. Навіть коли вибір зроблено, немає повної впевненості в тому, що обраний претендент приживеться в компанії. На цей випадок кожен, хто професійно займається підбором персоналу, тримає під рукою резерв з інших претендентів. І фраза це може означати, що відсіялися кандидат туди включен.Но навіть це нічого не гарантірует.Так що питання, використовувати цей спосіб підсолодити пігулку чи ні, залишається на розсуд кожного.
Зверніть увагу
Акуратно формулюйте причини відмови. Навіть якщо рішення продиктоване тим, що кандидат не підійшов, наприклад, за віком або підлозі, необов'язково говорити про це вголос, а тим більше - повідомляти письмово. Трудовий кодекс РФ допускає тільки одну підставу відмови: невідповідність вимогам по ділових якостях. В іншому випадку ви даєте іншій стороні всі підстави подати на вас до суду і шанс виграти процес.