Як швидше вивчити ПДД.

Правила дорожнього руху ( ПДР ) - це звід правил, що регулюють обов'язки водіїв транспортних засобів та пішоходів, а також технічні вимоги, які пред'являються до транспортних засобів з метою забезпечення безпеки дорожнього руху. Тому учасникам дорожнього руху вкрай важливо знати ПДР .
Інструкція
1
Щоб швидко вивчити ПДР , завжди майте їх під рукою. Запасіться не тільки друкованим виданням правил, а й забезпечте себе доступом до інтернету. Пам'ять у кожної людини працює по-різному: хтось краще запам'ятовує текст, а у кого-то розвинене образне мислення. Визначте, яка пам'ять краще працює у вас.
2
Якщо вам легше запам'ятовувати текст, вчіть ПДР по брошурі, а власникам образного мислення легше буде запам'ятати правила за допомогою картинок і прикладів. Але найефективнішим способом запам'ятовування ПДР є поєднання друкованої та образної інформації.
3
В інтернеті існує велика кількість сайтів і програм, які створені спеціально на допомогу майбутнім водіям. Зверніться на офіційний сайт ДАІ - інформація там достовірна.
4
Скористайтеся програмою, яка видає дорожню ситуацію і варіанти до її вирішення. У разі невірної відповіді вам буде надано вірну відповідь і витяг з ПДР , яка стосується даного питання. Даний метод є достатньо ефективним, він не тільки дозволяє запам'ятовувати правила, але і готуватися до іспиту в ДАІ, де застосовується аналогічна програма.
5
Вчіть ПДР поступово, не намагайтеся відразу запам'ятати великий обсяг інформації. Постійно повторюйте правила в пам'яті. Найкращим часом для запам'ятовування матеріалу є з 7.00 до 12.00.
6
Вивчення матеріалу розбийте на 4 етапи: - перегляньте та ознайомтесь з матеріалом; - позначте основні ідеї та їх взаємозв'язку; - багаторазово повторіть найголовніші факти; - складіть план-відповідь і повторіть інформацію відповідно до цього плану.
7
Вчити ПДР починайте з найскладніших моментів, а прості залиште на потім.
8
засвоєння інформації розкажіть іншій людині - батькам, друзям, знайомим.
Корисна порада
Через кожні 40 хвилин процесу запам'ятовування правил давайте собі відпочити протягом 10 хвилин.