Як швидко зібратися вранці.

Забуті дому речі, зіпсований настрій і догану від начальства - часті наслідки екстрених ранкових зборів на роботу. Як організувати початок дня так, щоб уникнути описаних неприємностей?
Інструкція
1
Заздалегідь дізнайтеся прогноз погоди на наступний день. Продумайте, в чому ви підете на роботу. Підготуйте одяг і взуття. Якщо очікується дощ, подбайте про те, щоб не забути парасолю. Зберіть сумку, складіть в неї всі речі, які знадобляться вам завтра.
2
Якщо ви берете обід з собою, заздалегідь покладіть його в контейнер і поставте в холодильник. На видному місці залиште нагадування, щоб вранці покласти його в сумку. Приготуйте продукти, які знадобляться для сніданку. При наявності мультиварки виставите час на таймері так, щоб до вашого пробудження їжа вже була приготовлена. Якщо ви готуєте кашу в мікрохвильовці, заздалегідь всипте крупу в миску і поставте в СВЧ-піч, вранці вам потрібно буде лише залити її молоком і налаштувати потрібний режим роботи.
3
Якщо вранці ви збираєте дітей в садок або школу, також підготуйте їх одяг і сніданок.
4
Складіть план, що і в якій послідовності вам необхідно зробити вранці . З часом ви виробите певний режим, і збори на роботу стануть займати менше часу.
5
Поставте будильник на 5-10 хвилин раніше запланованого підйому. Їх ви витратите на неспішне пробудження і потягування. Різке ускакування з ліжка і імпульсивні руху виб'ють вас з колії, і ви обов'язково що-небудь забудете.
6
Якщо ранковий душ не є принципово важливим, обмежтеся вмиванням. Любителям ранкових водних процедур варто перейти на контрастний душ, він тонізує організм, що так необхідно з ранку.
7
Жінкам, які користуються декоративною косметикою, для прискорення зборів на роботу можна забарвити вії і брови стійкою фарбою, зробити татуаж повік і губ. Як правило, результат забарвлення тримається 1-2 місяці, а правильно зроблений татуаж - роками. Укласти волосся можна буде набагато швидше після так званої довготривалої укладання, ця процедура схожа з хімічною завивкою, проте не так сильно шкодить волоссю.