Як бути в центрі уваги в суспільстві.

Якщо ви бажаєте стати помітним людиною в суспільстві , необхідно змінити поведінку в сторону відкритості та цілеспрямованості. Хочете, щоб вас вважали самодостатньою особистістю? Вибирайте для цього чесні шляхи, гідні поваги.
Інструкція
1
Майте власну точку зору. Особиста думка охарактеризує вас як людини мислячої, що вміє аналізувати, а значить, що представляє собою інтерес. Забудьте формулювання «навіть не знаю», «а що тут скажеш» і т.д. Навчіться говорити про власні судженнях вголос. Почати можна з компліментів. Якщо вам щось подобається в людині, чому б не повідомити йому про це? А пізніше вам набагато легше буде говорити про спірні моменти в тій чи іншій конфліктній ситуації.
2
Волею-неволею увагу привертають конфлікти. В будь незрозумілою або неприємної ситуації поводьтеся достойно. Умійте визнавати свою провину і просити пробачення - цей навик допоможе вам зберегти шанобливе ставлення суспільства. Якщо ви критикуєте людини, робіть це дипломатично і тактовно. Не звинувачуйте, грунтуючись на неперевірені факти. І ще: намагайтеся не давати поради, якщо їх ніхто не просить.
3
Займайтеся улюбленою справою і вдосконалюйте свої таланти. Це дозволяє ставити перед собою цілі, досягати їх, а значить, рости у власних очах і очах суспільстві нности. Чим вище ви ставите планку, тим більшого контакту з людьми вона вимагає. Щоб вас помітили, працюйте на результат. Пам'ятайте, що якщо нічого не робити, то нічого і не буде.
4
Використовуйте почуття гумору. Воно допоможе вам парирувати в складній ситуації, а також посприяє тому, що на вас звернуть увагу, навіть якщо ви будете перебувати в невеликій компанії малознайомих людей. Умійте відрізняти жарти від глузувань, як, наприклад, відрізняється шарж від карикатури. Існує також ряд «заборонених» тем, наприклад, чужа зовнішність або комплекси.
5
Для залучення уваги деякі представники товариства навмисно «підігрівають» до інтерес до своєї персони, використовуючи «чорний» піар, настирливу саморекламу, помста, плітки, епатажну поведінку і т.д. Безумовно, ці методи залишають резонанс в суспільстві , але в більшості своїй говорять про низьку самооцінку. Якщо людина зі шкіри геть лізе, щоб сподобатися іншим, це виглядає явно недоречно, якщо не сказати - безглуздо. Про вас будуть говорити, але чи будуть поважати?