Як повернути налаштування в Фотошопі.

Photoshop - найпопулярніша програма для багатогранної обробки зображень. Її перевага - простий і зручний інтерфейс, що дозволяє негайно приступити до роботи навіть новачкам. Іноді недосвідчені користувачі випадково змінюють базові настройки , після чого не можуть нормально працювати в програмі. В такому випадку базові настройки в Фотошопі вимагається повернути.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою програмою;
  • - комп'ютерна мишка;
  • - клавіатура.
Інструкція
1
Під час запуску програми затисніть і тримайте клавіші Alt + Ctrl + Shift. Це допоможе збити всі видозмінені настройки на базові, які були продумані розробниками, щоб забезпечити оптимальну роботу програми. Однак цей метод не у всіх випадках є дієвим. Якщо дана операція не допомогла, то це означає, що вихідна комбінація несумісна з версією програми. Цього уникнути складно, так як програма щорічно оновлюється і вдосконалюється. Отже, якщо цей крок не допоміг у вирішенні проблеми, то переходимо до другого пункту.
2
Запустіть програму Фотошоп і дочекайтеся її повного завантаження. Тепер заходите в настройки . Це можна зробити, викликавши контекстне меню «Редагування», шляхом натискання на кнопочку «Налаштування» і вибравши в спадному меню «Основні». В центрі екрану має з'явитися діалогове вікно, що дозволяє управляти найрізноманітнішими функціями програми Photoshop.
3
Візьміть клавіатуру і затисніть кнопочку Alt. Тепер можна побачити незначні зміни в клавішах управління діалоговим вікном, зокрема кнопка «Скасувати» перейменувалася в кнопку «Скидання».
4
Не відпускаючи кнопку Alt, наведіть курсор на «Скидання» і клацніте по ній лівою клавішею мишки. Все, тепер настройки взяли свій первісний вигляд і повністю відновилися. Даний метод є більш універсальним, на відміну від першого.
Корисна порада
Даний алгоритм розрахований на русифікований Фотошоп, тому для всіх, хто використовує стандартну версію програми, надається переклад необхідних слів для скидання налаштувань. «Редагування» - Edit, «Налаштування» - Preferences, «Основне» - General, «Скасування» - Cancel, «Скидання» - Reset. Деякі використовують версію англійською мовою з тієї простої причини, що оригінал завжди краще, зручніше і повноцінніше.