Як вести бухгалтерію в організації. організація обліку на підприємстві папки.

Кожна організація, яка здійснює господарську діяльність, повинна вести бухгалтерський і податковий облік. Це необхідно для того, щоб була можливість оцінити фінансовий стан компанії. Бухгалтерська звітність може бути вивчена як зовнішніми, так і внутрішніми користувачами.
Інструкція
1
Спочатку слід уточнити, що згідно з податковим законодавством, засновники організацій можуть вести облік за допомогою різних систем оподаткування. Тобто, якщо ви займаєтеся роздрібною торгівлею чи робите будь-які послуги фізичним особам, можете вести облік за спрощеною системою. Якщо ж ваша діяльність полягає в оптовій торгівлі, і ви співпрацюєте з юридичними особами, використовуйте загальну систему оподаткування.
2
Ознайомтеся з усіма нормативними документами, порадьтеся з юристами та досвідченими бухгалтерами. Уже після консультації з такими людьми приймайте будь-які рішення, це допоможе вам уникнути помилок надалі і набратися досвіду.
3
Складіть облікову політику. Цим ви можете зайнятися самостійно або звернутися до юристів. Якщо ви вибрали перший спосіб, перед цим уважно ознайомтеся з нормативними документами. В обліковій політиці організації ви повинні передбачити всі нюанси ведення обліку. Тут же вкажіть затверджені керівником документи.
4
Для ведення бухгалтерського обліку вам знадобиться програма, в яку ви будете заносити всю отриману інформацію в результаті господарських операцій. Для встановлення ліцензійної версії зверніться в спеціальні компанії. Програма слугуватиме вам помічником при формуванні звітів. Але не варто покладатися на правильність заповнення всіх документів, завжди перевіряйте ще кінцеві результати вручну.
5
Організуйте на підприємстві бухгалтерський облік. Для цього ви повинні прийняти на роботу фахівців. Розподіліть обов'язки і закріпіть їх в посадовій інструкції. Після чого підпишіть їх у співробітників. Контролюйте роботу всіх ділянок або доручіть це головному бухгалтеру. Проводите звірки, щоквартально в ФНС звіряйтеся по сплаті податків.