Як домагатися своїх цілей.

Уміння домагатися поставлених цілей говорить про людину як про успішне професіоналі, який знає, чого хоче від життя, впевнено проходить свій шлях і вдосконалюється на кожному його відрізку. Навчіться робити задумане, і ваше життя придбає абсолютно іншу якість.
Інструкція
1
В першу чергу, в теперішньому часі у вас має бути сформована і прийнята одна конкретна мета, і всі свої зусилля та прагнення ви повинні направити на її реалізацію. Справа в тому, що мотивація, яка рухає нас вперед, річ недовгострокового, і з часом вона вичерпується. Тому ви повинні встигнути прийти до своєї мети до того, як ваша мотивація згасне, а при наявності декількох рівнозначних цілей шлях до них затягується.
2
Організуйте час і простір таким чином, щоб вам було цікаво і приємно працювати над своїми завданнями. Правильно розподіляйте сили і увагу, щоб результат був очікуваним і змушував рухатися вперед.
3
скорочує час між визначенням мети і роботою над нею. Найголовніше, окресливши бажане, тут же почати рухатися назустріч до нього. Якщо ви говорите собі, що хотіли б зробити/отримати те-то і те-то, це означає, що ви говорите про якихось абстрактних і не мають відношення до реальності речах. Будьте реалістичні і почніть діяти прямо зараз.
4
Завжди закінчуйте почате. Це хороший навик, який допоможе вам у досягненні будь-яких цілей . Чим більше ви будете доводити розпочаті справи до кінця, тим плідніше буде складатися ваша робота в майбутньому. Правило діє і у зворотний бік - часті обривання в реалізації цілей сприяють розтрачання самого вміння домагатися чого-небудь в житті.
5
В першу чергу думайте про ті позитивні плодах і користь, які принесе виконану справу, а не про те, який важкий сам процес. Чим менше ви зацикливаетесь на труднощах, тримаючи в голові надихаючий вас результат, тим швидше і якісніше буде виконуватися сама робота.
6
Бувають ситуації, коли потрібно людина, разом з яким буде більш комфортно йти до мети. Не соромтеся просити чиєїсь підтримки, адже якщо ви по-справжньому натхненні, то працювати з вам буде в задоволення будь-якій людині.
7
Ніколи не говорите собі, що не можете вчинити якусь дію в силу суб'єктивних причин, це послаблює вас. Переконайте себе, що можете все і саме з таким настроєм відправляйтеся на підкорення вершин. Найчастіше, навіть найсильніші гравці падають перед ногами тих, хто має всередині себе найсильніший бойовий дух і незгасний оптимізм.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9MPEABySSPI