Як лікувати тривожність.

Тривога може виникнути на тлі нервового виснаження, викликаного гострим або хронічним стресом або бути симптомом патологічних захворювань центральної нервової системи, головного мозку, серцево-судинної системи. При наявності патології лікування призначає лікар після проведеного медичного обстеження.
Вам знадобиться
  • - седативні препарати.
Інструкція
1
Якщо ви випробували гостре потрясіння або перебуваєте в стані хронічного стресу, присутність тривожності буде незмінно супроводжувати вас. Щоб цього позбутися, спробуйте спокійно сприймати ситуацію, що склалася. Приймайте легкі седативні препарати рослинного походження.
2
Справитися з тривогою і стресом вам допоможе екстракт або настій валеріани, меліси, пустирника, материнки, м'яти перцевої, хмелю. В аптечній мережі продається величезна кількість препаратів на основі рослинної сировини, які відпускаються без рецепта лікаря і ефективно справляються з тривожністю , безсонням, дратівливістю, підвищеною емоційністю, лабільністю настрою та іншими симптомами, які неминуче супроводжують хронічний стрес.
3
Якщо легкі седативні препарати не допомагають вам перемогти тривожність, зверніться до лікаря. Вам проведуть повне медичне обстеження, на підставі результатів призначать відповідне лікування.
4
При тривожності, викликаної патологією серцево-судинної системи, будуть призначені фармацевтичні засоби, що регулюють тиск, інші необхідні лікарські засоби, залежно від поставленого діагнозу.
5
Тривожність, зумовлену порушеннями роботи головного мозку, психічними, нервовими розладами лікують за допомогою натрапив, антидепресантів, нейролептиків, транквілізаторів.
6
Тільки лікар може підібрати необхідні вам препарати, дозу, кратність і час прийому. Самостійне використання психотропних засобів не рекомендується. До того ж, дані препарати відпускаються з аптечної мережі лише за рецептом лікаря з його особистою печаткою. Виписують фармацевтичні засоби на спеціальному бланку з гербовою печаткою медичної установи.