Як знайти хорошого лікаря-стоматолога.

Коли нестерпно болить зуб, здається, що будь стоматолог може виступити в ролі рятівника. Але різниця між лікарями все ж є, один допоможе вам вилікувати хворий зуб, інший, не замислюючись, його видалить (навіть якщо зуб можна було зберегти), а дії третіх можуть призвести до наслідків, що вимагає постійного дорогого лікування .
Інструкція
1
При виборі стоматолога головним аргументом як і раніше є рекомендації людей, які пройшли лікування у нього. Причому бажано, щоб це було не «вчора-позавчора», а тривалий час назад, адже зуби, подлеченние цим доктором, повинні залишатися здоровими.
2
Щоб вибрати дійсно професіонала, який безболісно і якісно, а найголовніше, надійно обслужить вас, зверніть увагу в першу чергу на авторитет і популярність медичного закладу, в яке збираєтеся звернутися.
3
Зайдіть на сайт обраної вами клініки і почитайте відгуки зверталися до неї людей. Те ж саме ви можете зробити і в самій лікарні, попросивши уявити вам книгу скарг і пропозицій.
4
Стоматологи суперкласу працюють як в приватних стоматологічних клініках, так і в державних установах. Варто поцікавитися під час запису на прийом, до кого краще йти. При поверхневому розмові вам, звичайно, скажуть, що поганих докторів в клініці немає. Але цілком можливо, що якщо в приватній розмові з співробітником медустанови ви докладно розкажіть про свої проблеми, наприклад, про гіперчутливості або про те, що зуб дуже складний, вам підкажуть дійсно хорошого фахівця.
5
Незважаючи на дорогі матеріали і сучасну техніку, на жаль, і в престижних клініках зустрічаються стоматологи, які не володіють достатнім умінням і навичками, а в роботі використовують застарілі методи. Тому сміливо цікавтеся досвідом роботи фахівця, кваліфікацією, його сертифікатами та нагородами.
6
Перед початком лікування хороший стоматолог опише в подробицях майбутню процедуру. Він розповість зрозумілою мовою про всі етапи лікування, обговорить влаштовують обидві сторони варіанти, також ви дізнаєтеся про позитивні і негативні сторони певного лікування. Стоматолог дасть вам вибір, але останнє слово залишить за собою. Тільки після цього буде озвучена вартість лікування.
7
Біжіть від лікаря, який не дотримується правил гігієни, на ваші запитання відмовляється відповідати, грубить. За нинішньої конкуренції величезне багатство вибору дає можливість підібрати стоматолога, який буде достатньо охайний і коректний, і надасть якісні стоматологічні послуги.
8
У клініці, де піклуються про здоров'я і безпеку пацієнта, обов'язково надається на стоматологічні послуги письмова гарантія, зазвичай вона дається в середньому на рік.