Як лікувати хитаються зуби.

Запалення і руйнування тканин, які оточують корінь зуба, приводить до хитання і випадання зубів. Захворювання - пародонтоз - викликається інфікуванням пародонтальних зв'язок і кісток, ясен, а також такими хронічними захворюваннями, як цукровий діабет, захворювання нервової системи, хвороби щитовидної залози, та ін.
Вам знадобиться
  • - ялицеве масло;
  • - 15% -ний спиртовий екстракт прополісу;
  • - сік деревію;
  • - корінь аїру;
  • - плоди шипшини, соснова хвоя, цибулиння;
  • - мед, сіль харчова;
  • - сіль харчова, галун палені.
Інструкція
1
Радикального засоби лікування пародонтиту не існує. Навіть хірургічне втручання не гарантує повного лікування. Важлива профілактика самого захворювання і заходи, які можуть загальмувати розвиток процесу. Необхідно дотримуватися гігієни ротової порожнини, відвідувати стоматолога не рідше двох разів на рік для санації порожнини рота і зняття зубного каменю. При перших ознаках захворювання, а починається воно з кровоточивості ясен, відчуттів свербіння і печіння в них, слід суворо виконувати рекомендації лікаря-стоматолога.
2
Крім того, ефективну допомогу в зміцненні ясен можуть надати методи народної медицини. Змочивши тампон з марлі смерековим маслом, прикладіть до запаленої яснах. При пародонтозі слід зробити не менше 20 процедур, по 2 в день. Через півроку повторити курс лікування. Не раніше, ніж ще через 6 місяців можна провести третій курс.
3
Одночасно полощіть ротову порожнину водним розчином спиртового екстракту прополісу. На 200 мл теплої води накапати 20 крапель 15% -ного екстракту. Полощіть 5-6 разів на добу в проміжках між прийомом їжі.
4
Для зміцнення ясен щодня натирайте їх соком свіжого деревію три рази на день після прийому їжі.
5
Чистіть зуби 3 рази в день сумішшю зубної пасти з мелкоізмельченним порошком кореня аїру - 0,5 г порошку аїру на 1 процедуру.
6
Приймайте всередину наступний склад. Змішайте 2 столових ложки подрібнених до порошкоподібного стану плодів шипшини, 5 столових ложок подрібненої соснової хвої і одну столову ложку дрібно порізаною цибулиння. З вечора засипте суміш в термос і залийте 1,5 л окропу. Вранці профільтруйте і пийте замість чаю протягом дня. Це денна норма. Курс лікування 30-40 днів.
7
Для зміцнення ясен рекомендується втирати в них суміш меду з сіллю. До 20 грамам меду додайте 10 грам кухонної солі і ретельно розітріть до повного розчинення солі. Грудочку суміші покладіть в шматочок бавовняної тканини і натирайте їм ясна і зуби 3-4 рази на день.
8
При кровоточивості ясен рекомендується протирати їх порошком з дрібної харчової солі та аптечних палених квасцов, взятих у рівній кількості.
Зверніть увагу
Гнійні вогнища навколо коренів зубів загрожують не тільки їх розхитуванням, але і сприяють розвитку алергічного стану, роблять негативний вплив на функції ряду органів і систем.