Як призначити браузер за замовчуванням.

Якщо на комп'ютері встановлено кілька інтернет-оглядачів, користувачеві необхідно вибрати, в якому з додатків будуть автоматично відкриватися всі посилання. Щоб призначити браузером по замовчуванням ту чи іншу програму, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Зазвичай при установці нового оглядача видається запит, чи зробити Встановлене браузер програмою по замовчуванням. Якщо ви відповісте ствердно, додатково нічого робити не доведеться. Якщо ж ви хочете змінити один оглядач на інший, зверніться до налаштувань програми.
2
Для того щоб браузером по замовчуванням був Internet Explorer, запустіть оглядач звичним способом. У верхньому рядку меню виберіть пункт «Сервіс» та клікніть за підпунктом «Властивості оглядача» лівою кнопкою миші. Відкриється нове діалогове вікно. Зробіть в ньому активної вкладку «Програми».
3
В групі «Програма огляду по замовчуванням» натисніть на кнопку «Використовувати по замовчуванням». Щоб при запуску оглядача щоразу вироблялася перевірка на відповідність заданим параметрам, відзначте маркером поле «Повідомляти, якщо Internet Explorer не використовується за замовчуванням». Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб зберегти нові налаштування.
4
Щоб посилання автоматично відкривалися в Mozilla Firefox, в вікні браузера виберіть в меню пункт "Інструменти" і підпункт "Налаштування". У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Додаткові». Зробіть активної міні-вкладку «Загальні». В групі «Системні настройки» встановіть маркер в поле «Завжди перевіряти при запуску, чи є Firefox браузером по замовчуванням».
5
Натисніть на кнопку «Перевірити зараз». З'явиться вікно запиту. Підтвердіть в ньому, що хочете зробити Firefox оглядачем по замовчуванням, натиснувши на кнопку «Так». Щоб нові налаштування вступили в силу, натисніть на кнопку ОК у правому нижньому куті вікна.
6
В Google Chrome для тих же цілей натисніть на кнопку «Зробити браузером по замовчуванням» на панелі інструментів. Якщо у вікні оглядача даної кнопки немає, натисніть на кнопку "Налаштування" у вигляді гайкового ключа. У випадаючому меню виберіть пункт «Параметри». Відкриється нове вікно, виберіть у ньому розділ «Основні». В групі «Браузер по замовчуванням» натисніть на кнопку «Призначити Google Chrome браузером по замовчуванням" і закрийте вікно.