Як налаштувати швидкий інтернет.

Мережа розвивається так стрімко, що змушує провайдерів конкурувати між собою, надаючи різні знижки та безкоштовне підключення. Деякі користувачі незадоволені швидкістю Інтернету , при цьому часто хочуть змінити тариф або провайдера. Не варто поспішати, збільшити швидкість просто.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб полягає в тому, щоб відключити у вашому браузері графіком, картинки та відео, які присутні на сторінці сайту. Таким способом ви зменшите обсяг вхідного трафіку, тим самим збільшивши швидкість інтернету. Відключити графіком ви можете в настройках браузера.
2
Для збільшення розміру тимчасових файлів (кешу) в Firefoxs потрібно зробити наступне. Зайдіть в настройки браузера. Виберіть вкладку «Додатково», потім пункт «Мережа» і рядок «Автономне сховище». Виконавши ці дії, ви скоротите час завантаження сторінок, які будете відвідувати повторно.
3
Наступний спосіб налаштування швидкого інтернету полягає в тому, щоб встановити швидкий браузер. В якості нього можуть виступити Opera або Google Chrome. У них присутня найменшу кількість різних зайвих функцій. Чим швидше завантажиться ваш браузер, тим швидше буде працювати інтернет.
4
Якщо ви підключите стандартний брандмауер, який входить в операційну систему Windows, на ваш персональний комп'ютер не зможуть проникнути шкідливі програми. Вони загальмовують швидкість інтернету, при цьому крадучи у вас інформацію. Позбутися від шкідливих програм і вірусів на комп'ютері допоможе також налагоджена антивірусна програма.
5
Операційна система Windows теж регулярно оновлюється. Слід відключити автоматичний режим оновлення, зменшивши навантаження на вхідний трафік. Так ви теж зможете підвищити швидкість інтернету.
6
Збільшити швидкість можна, якщо видалити файли під назвою «index.dat.». У них зберігається історія всіх сторінок, завантажених раніше. Вони потребують стабільному доступі до інтернету, тому знижують його швидкість. Ви помітите різницю в швидкості завантажуваних сторінок, виконавши дану операцію.