Як на Vista налаштувати інтернет.

Доступ в інтернет сьогодні можна знайти практично у всіх варіаціях. Це може бути вихід з мобільного телефону, смартфона, планшетного або кишенькового комп'ютера, однак найбільш поширений варіантом є стаціонарний ПК. Найчастіше на ньому встановлена ОС Windows XP, і налаштування інтернет -соєдіненія б кликав особливих труднощів, проте з приходом Windows Vista з'явилися деякі особливості при створенні підключення, які корисно знати кожному користувачеві.
Інструкція
1
Для початку відкрийте «Пуск» і перейдіть в розділ «Панель управління». У цьому розділі присутній підрозділ «Мережа та інтернет », який необхідно відкрити. Після натисніть кнопку «Переглянути стан мережі та завдань". У вас відкриється «Центр управління мережею і загальний доступ», натисніть на рядок з написом «Управління мережевими підключеннями». У вікні клацніть правою кнопкою мишки по об'єкту «Підключення по локальній мережі» і виберіть пункт «Властивості» (це остання напис). Далі натисніть на рядок «Протокол інтернет а версії 4 (TCP/IPv4)» і зайдіть у властивості даного об'єкта. У вікні властивостей, в тому місці, де присутній напис «Протокол інтернет а (TCP/IP)» поставте галочку. Активуйте позицію «Отримувати ip-адресу автоматично» і натисніть кнопку OK, зберігаючи застосовані настройки. Після цього протестуйте створене підключення.
2
Якщо ви використовуєте підключення через телефонну лінію, вам при монтажі кабелів і настройки комп'ютера повинні були видати інструкції з необхідними інтернет -Адреса. У такому випадку, як і в першому варіанті, відкрийте «Пуск» і перейдіть в розділ «Панель управління». Після цього перейдіть в розділ «Мережа та інтернет » та натисніть "Перегляд стану мережі та завдань". У центрі управління мережею, клікніть по «Управлінню мережевими підключеннями». Далі перейдіть до властивостей об'єкта «Підключення по локальній мережі», скориставшись правим клацанням миші. Знайдіть рядок «Протокол інтернет а версії 4 (TCP/IPv4)» і переходите до додаткового налаштування цієї позиції.
3
Поставте галочку навпроти напису «Використовувати наступний IP-адреса» і заповніть рядки «IP-адреса», «Маска підмережі», «Основний шлюз». Також не забудьте про нижніх полях: «DNS сервер» і «Альтернативний DNS сервер». Інформацію візьміть з документів вашого провайдера. Після цього завершите настройку, натиснувши OK.