Як налаштувати браузер Chrome.

Веб- браузер Google Chrome з'явився на ринку IT-продуктів не так давно, але вже встиг завоювати довіру деякої кількості користувачів. Працює він за принципом «Встановіть і користуйся», але перед початком роботи краще внести декілька змін в налаштування програми.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Google Chrome.
Інструкція
1
Насамперед, браузер необхідно завантажити і встановити. Для цього відкрийте будь поточний браузер у вашій системі і перейдіть на сторінку пошукової системи Google. У верхньому меню клацніть по посиланню «Ще» і виберіть пункт «іншого». На завантажившись сторінці натисніть посилання Google Chrome.
2
Перед вами з'явиться нова сторінка, на якій необхідно натиснути посилання «Завантажити Google Chrome». Далі слід натиснути кнопку «Прийняти умови і встановити». Поверх поточного вікна з'явиться ще одне з заголовком «Установка браузер а». Після цього на сторінці відкритого браузер а висвітиться нетривіальна напис «Ви чудові! Дякуй Вас ... »- браузер встановлений, отже, його залишилося тільки запустити.
3
Запуск здійснюється з робочого столу, двічі клацніть по ярлику і перед вами з'явиться стартове вікно браузер а. Із запропонованих варіантів вам необхідно вибрати пошукову систему за замовчуванням. Для якісного і швидкого пошуку слід вибрати саме Google. З цього вибору і почнеться настройка Google Chrome.
4
Отже, пошук ви позначили, тепер потрібно отримати доступ до електронного ящика. Для цього введіть свій логін і пароль на відповідній сторінці. Відразу ж після аутентифікації на пошті вам буде запропоновано робити синхронізацію налаштувань. Іншими словами за вашим аккаунтом буде значитися обліковий запис Google Chrome. Це дозволяє запустити браузер на іншому комп'ютері, ввести логін та пароль, щоб не вводити заново реєстраційні дані. Також вам буде забезпечений доступ до всіх закладин, створеним раніше.
5
Щоб перейти до меню «Основні настройки» необхідно клацнути лівою кнопкою миші на значку із зображенням гайкового ключа. Тут є кілька вкладок, найчастіше користуються лише першою вкладкою. Щоб задати сторінку за замовчуванням досить перейти до блоку «Головна сторінка», вибрати пункт «Відкрити цю сторінку» і ввести адресу сайту в форматі http://primer.ru.