Як знайти програму в реєстрі.

Іноді потрібно видалити недавно встановлену програму , але при пошуку дєїнсталлятора цього файлу може не виявитися. У цьому випадку рекомендується видалити файли програми і провести очищення реєстру системи.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Regedit.
Інструкція
1
Regedit - це вбудований в операційну систему редактор реєстру. Назва є скороченням від фрази Registry edit. Ця програма служить для систематизації всіх ключів реєстру, їх створення, а також видалення. При видаленні програми необхідно очищати реєстр від непотрібних ключів, які раніше були використані засобами операційної системи.
2
Перед редагуванням файлів реєстру необхідно видалити папку з програмою. Відкрийте каталог Program Files, виберіть потрібну директорію і натисніть клавішу Delete для переміщення в «Корзину» або Shift + Delete для повного видалення з жорсткого диска.
3
Тепер перейдіть до редактора реєстру. Натисніть меню «Пуск» і виберіть елемент «Виконати» або натисніть клавіші Win + R. У вікні, перемістіть фокус курсора на порожнє поле і введіть команду regedit, а потім натисніть клавішу Enter.
4
Варто сказати, що редагування файлів реєстру новачком - справа небезпечна, тому краще створити резервну копію. Натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Експорт». У вікні, поставте позначку навпроти рядка «Весь реєстр», введіть назву файлу і натисніть кнопку «Зберегти».
5
Експорт файлів реєстру можна здійснювати за допомогою командного рядка. Запуск командного рядка зазвичай проводиться через меню «Пуск», розділ «Стандартні програми». У вікні необхідно ввести команду regedit/E d: export.reg і натиснути Enter. Даною командою ви копіюєте файл реєстру export.reg в кореневий каталог диска «D:».
6
Для пошуку ключів, залишених самою програмою, необхідно натиснути верхнє меню «Правка» і вибрати пункт «Знайти». У вікні введіть назву програми або компанії, яка займається її розповсюдженням. Натисніть клавішу Enter або F2 для початку операції пошуку.
7
Знайдені ключі можна видалити, виділивши і натиснувши клавішу Delete. Потім потрібно закрити редактор реєстру і перезавантажити комп'ютер. Тепер ваш комп'ютер чистий від віддаленої програми.