Як налаштувати BIOS за замовчуванням. Як повернути настройки bios за замовчуванням.

BIOS являє собою систему введення і введення команд. Вся інформація про ці команди знаходиться в невеликому чіпі на материнській платі. BIOS, як програма, запускається після натискання на кнопку живлення. Якщо конфігурація деяких параметрів завантаження комп'ютера стає неможлива, в цьому випадку необхідно скинути настройки.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з активною материнською платою.
Інструкція
1
Досить часто причиною збою в роботі комп'ютера є неправильна настройка команд BIOS. Наприклад, при розгоні процесора важливо витримувати інтервали частот. Якщо ви це правило порушили, постійні перезавантаження стануть вашими частими гостями. Найпростіший вихід - змінити настройки, привівши їх у значення «По замовчуванням ».
2
Для виконання цієї операції вам необхідно перезапустити комп'ютер. Перебуваючи на робочому столі натисніть меню «Пуск» і виберіть елемент «Вимкнення». Залежно від версії системи вам може знадобиться ще раз клацнути по значку «Вимкнення» або вибрати відповідний рядок з випадаючого меню.
3
Після зникнення екрана «Завершення роботи» почнеться завантаження комп'ютера, зокрема перевірка всіх підключених пристроїв. Натисніть клавішу Delete, щоб перейти до меню BIOS SETUP (про вхід в це меню сповістить напис Entering Setup). В основному вікні досить вибрати рядок Load File-Safe Defaults або Load Optimized Defaults. Все раніше внесені зміни будуть відкинуті і BIOS візьме колишні налаштування зі спеціального файлу.
4
Щоб перезавантажити комп'ютер з цього меню, необхідно вибрати рядок Save & Exit Setup або натиснути гарячу клавішу F10. У який з'явився невеликому вікні потрібно ввести символ Y або слово Yes. Натисніть клавішу Enter для завершення операції.
5
Але це не єдиний спосіб. Буває так, що комп'ютер не включається після натискання заповітної кнопки. Якщо проблема не в харчуванні, яке підходить до кнопки, отже, системний блок не включається в зв'язку з деякими причинами. Тут кращим рішенням буде відкриття бічних кришок системного блоку. Вам необхідно переставити джампер, що знаходиться поряд з чіпом BIOS, на 5 і більше секунд.
6
Також в цьому випадку допомагає витягування елемента живлення з наступним його монтуванням назад. Варто врахувати, що кількість секунд залишається незмінним, тобто від 5 і більше.