Як чоловікові відростити довге волосся. Як укладати волосся чоловікам.

Деяким чоловікам довгі волосся підходять набагато більше, ніж звичні короткі стрижки. Довгі волосся допомагають чоловікові виділитися, підкреслюють його індивідуальність і стиль.
Інструкція
1
Виберіть відповідний вашому типу волосся якісний шампунь для чоловіків. Правильно підібране засіб допоможе вам швидше відростити довге волосся . Мити голову слід в міру необхідності. Якщо ви власник жирного волосся, миття може бути щоденним. Не забувайте про те, що брудні волосся виглядають неохайно, виробляють відразливе враження, тому стежте за їх чистотою.
2
Робіть масаж голови, він сприяє притоку крові до цибулин волосся. Завдяки цьому вони отримують необхідні поживні речовини та волосся ростуть набагато швидше. Масаж можна робити спеціальною м'якою щіткою або руками.
3
Відвідуйте перукарню. Якщо своєчасно зістригати посічені кінчики, довгими волосся стануть набагато швидше. Проводити процедуру слід раз на 2-3 місяці, найбільш ефективною буде стрижка гарячими ножицями.
4
Слідкуйте за харчуванням, організм повинен отримувати всі необхідні поживні речовини та вітаміни, від цього залежить здоров'я волосся і їх зростання. Можливо, вам слід приймати вітамінні комплекси.
5
Проведіть курс лікування волосся поживними масками. Сприяють швидкому росту волосся маски з касторової або реп'яхової олії. Масло слід розігріти, а потім круговими рухами втирати в шкіру голови. Тримати маску слід протягом години, потім змити теплою водою з шампунем. Всього потрібно провести десять процедур по одному разу на тиждень.
6
Використовуйте препарати, що стимулюють ріст волосся. Підібрати відповідне вам лікувальний засіб допоможе лікар-косметолог.
7
Уникайте стресів і відмовтеся від шкідливих звичок. Постійні стреси, куріння і алкоголь негативно впливають на стан здоров'я, а це призводить до того, що волосся стають ламкими, погано ростуть, випадають.