Як максимально стиснути файл за допомогою winrar. Як у вінраре стискати розмір.

Дані, запаковані в архів, займають менше місця на локальному диску комп'ютера, крім того, їх простіше відправити іншому користувачеві по мережі інтернет. Для того щоб максимально стиснути файл з допомогою архиватора WinRAR, необхідно вибрати правильні налаштування.
Інструкція
1
Приступаючи до запаковування файл ов в архів, переконайтеся, що на комп'ютері інстальовано WinRAR. Вибираючи файл и для архівування, пам'ятайте, що найкраще стискуються файл и в текстовому форматі. Відео, музика і зображення лише незначно зменшуються в розмірі. Щоб встановити максимальний розмір стиснення, у вікні архіватора зробіть активної вкладку «Загальні».
2
У групі «Формат архіву» знайдіть поле «Метод стиснення». З допомогою списку встановіть значення «Максимальний», клікнувши по ньому лівою кнопкою миші, та натисніть на кнопку ОК. Файли будуть запаковані в архів з вибраними настройками стиснення.
3
За необхідності ви можете звернутися до налаштувань параметрів стиснення і встановити свої власні значення. Для цього у вікні архіватора зробіть активної вкладку «Додатково» і натисніть на кнопку «Параметри стиснення» в групі «Параметри NTFS».
4
Відкриється нове діалогове вікно, в якому ви зможете призначити відповідні значення для стиснення тексту, аудіо та повнокольорового графіки, вибрати основний алгоритм стиснення і так далі. Якщо не впевнені, що правильно все налаштували, просто натисніть на кнопку «За замовчуванням», щоб відновити вихідні значення. Для того щоб отримати більше інформації про ті чи інші параметри, відкрийте довідкову службу, натиснувши на кнопку «Довідка».
5
Саме ж додавання файл ов в архів здійснюється наступним чином: виділіть ті файл и і папки, які повинні бути запаковані, клікніть по виділенню правою кнопкою миші і виберіть у випадаючому меню одну з команд «Додати до архіву».
6
Щоб додасть новий файл у вже наявний архів і максимально стиснути його при запаковування, відкрийте файл RAR і виберіть у меню «Команди» пункт «Додати файл в архів »або просто перетягніть значок потрібного файл а у вікно програми. Автоматично відкриється нове діалогове вікно «Ім'я і параметри архіву». Встановіть у ньому метод стиснення «Максимальний» для нового файл а тим же способом, що був описаний вище. Натисніть на кнопку ОК.
При передачі файлів великого об'єму через інтернет-мережу рекомендують заздалегідь використовувати архіватори . Ці програми дозволяють значно знизити розмір даних, що прискорює завантаження інформації на зовнішні ресурси.
Вам знадобиться
  • - 7-Zip;
  • - Unreal Commander.
Інструкція
1
Виберіть відповідний архіватор. Скористайтеся популярними програмами WinRar або 7-Zip. Ви також можете застосувати файлові менеджери, що володіють вбудованими плагінами. Прикладами подібних програм можуть служити утиліти Unreal Commander і Total Commander. Перша зазначена програма розповсюджується безкоштовно.
2
Встановіть обрану утиліту. Якщо ви вирішили використовувати окремі архіватори , перезавантажте комп'ютер після інсталяції програми. Це необхідно для впровадження файлів в операційну систему.
3
Створіть на жорсткому диску нову папку. Перемістіть або скопіюйте в неї файли, які будуть включені в архів. Після підготовки інформації до стиснення клікніть правою кнопкою мишки по іконці потрібного каталогу.
4
У розгорнулося меню виберіть пункт 7-Zip (WinRar). Дочекайтеся відкриття нового підміню і клацніть по пункту «Додати до архіву». Через деякий час буде запущено вікно програми-архіватора.
5
Введіть назву майбутнього файлу. Якщо ви плануєте завантажувати інформацію на зовнішні ресурси, не використовуйте російські букви, пропуски і розділові знаки. Виберіть формат архіву. Розгорніть графу «Рівень стиснення». Виберіть пункт «Максимальний» або «Ультра».
6
Пам'ятайте про те, що на деяких ресурсах встановлено обмеження на максимальний розмір одного файлу. Заповніть поле «Розбити на томи», ввівши в нього потрібне значення. Після підготовки всіх необхідних параметрів створення архіву натисніть кнопку Ok.
7
Дочекайтеся завершення роботи програми. Тривалість цього процесу може сильно варіюватися залежно від розміру вихідної папки, обраної ступеня стиснення і типу оброблюваних файлів.
8
Якщо ви включили в архів файли програм або утиліт, вийміть їх з архіву перед інсталяцією. Архіватори далеко не завжди можуть отримати повний доступ до певних даних, що зберігаються в стислому вигляді.