Як намалювати сніговика олівцем.

Сніговик - популярний зимовий персонаж. Його образ часто використовується в оформленні новорічних листівок і плакатів, а також у створенні святкових композицій та інтер'єрів. Багато дітей із задоволенням зображають сніговиків на своїх малюнках.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Намалюйте сніговика , тулуб якого складатиметься з двох кіл. Зобразіть на аркуші паперу коло. Це буде голова. Знизу прірісуйте коло більшого розміру - торс. З боків зробіть руки у вигляді тонких довгих паличок з гілочками на кінцях.
2
Точками намітьте очі на обличчі, намалюйте ніс у вигляді морквини. Трапляється, що ніс сніговика ліплять зі снігу, тому можна зобразити його також круглим або овальним. Зробіть бровки паличками, накресліть рот.
3
Зобразіть головний убір сніговика у вигляді перевернутого відра або плетеної корзини. Намітьте стирчать з-під капелюха солом'яні волосся. Їх можна зробити прямими або злегка завити на кінцях. Поставте три-чотири великі гудзики на грудях. При бажанні зробіть мітлу в вигляді палиці з пучком тонких гілочок нагорі.
4
Намалюйте сніговика , тулуб якого виконано з трьох елементів. Для цього зобразите друг над другом три кола. Розмір їх повинен поступово і послідовно спадати від верхнього кола до нижнього.
5
Зробіть руки у вигляді двох витягнутих овалів, які помістіть по боках другого кола у самої голови. Намалюйте обличчя. Одягніть сніговика в в'язану шапочку з помпоном і шарф. Нанесіть олівцем сніжинки на кінці шарфа і відворот шапки.
Зверніть увагу
Іноді рот сніговика викладають ягодами горобини або вуглинками. Тому на малюнку можна зробити його у вигляді ланцюжка, що складається з невеликих чорних крапок і кружечків. В цьому випадку необхідно попередньо намітити лінію рота олівцем.
Корисна порада
Ви можете надати виразу обличчя й вигляду сніговика самий різний вигляд. Усміхнений рот і округлі брови зроблять його веселим. Брови, які стоять будиночком, витягнуті очі і рот додадуть обличчю здивований вираз. Якщо ж ви зрушимо брови ближче до носа, підніміть їх у зовнішніх сторін, а рот виконайте короткою прямий рисою, сніговик буде виглядати сердитим.