Як вирішувати завдання з економіки. Що таке омоніми.

В ході вивчення економічних дисциплін вирішувати задачі доводиться не надто часто. Однак навчитися їх вирішувати необхідно - це може стати в нагоді як на роботі, так і в звичайному житті.
Інструкція
1
Як правило, в ході вивчення економіечкх дисциплін, студенти стикаються з завданнями в процесі вивчення економічної теорії, мікро- та макроекономіки. Це, мабуть, три дисципліни, в яких поряд з теорією зустрічаються задачі . Завдання ці в більшості своїй нескладні, але у них є одне відмітна властивість: їх неможливо вирішувати без знання теорії. Причому теорію треба знати не тільки з даного розділу, а з самого початку вивчення дисципліни, тому як в економіці все взаємопов'язане.
2
Якщо, приміром, в математиці, ви можете почати вивчати ряди, не знаючи статистики або інтегралів, то вам це абсолютно не завадить. Ви чудово будете вирішувати ряди, і знання статистики вам не знадобиться. В економіці же все з точністю до навпаки: не освоївши азів економічної теорії, ви не зможете вирішити задачу по мікро економіці, так як всі поняття там пов'язані між собою. Головне правило при вирішенні задач по економіці - ретельно вчіть теорію.
3
В задачах по економіці часто використовуються графіки. Знайти точку беззбитковості, розглянути криві байдужості, побачити зростання витрат на графіку найпростіше. Тому вам доведеться також оволодіти мистецтвом побудови графіків. Як їх будувати, описано все в тій же теоретичній частині. Навіть якщо ви вирішуєте задачу, пов'язану з нещодавнім економічною кризою, вам, хочете ви того чи ні, доведеться вивчити економічний поняття і монетаристів, і фізіократів, і марксистів. Інакше ви заплутаєтеся в поняттях і определеніях.Економіка не так грізна достатком формул, як, скажімо, математика або фізика, однак в формулах часто зустрічаються абберевіатури, які складні для запам'ятовування. Доведеться вам підтягти свою англійську: чим запам'ятовувати, що IC - це витрати, простіше подумки перевести «imputed cost», і стане зрозуміло, про що йде мова. Це допоможе при вирішенні задач.