Як намалювати сніжного барса.

Сніговий барс - крупний мешканець гірських масивів Центральної Азії. Від інших представників сімейства котячих він відрізняється гнучким тілом, довгим хвостом і відносно короткими лапами. Світлий димчасто-сірий хутро ірбіса покритий кільцеподібними і суцільними чорними плямами.
Вам знадобиться
  • - папір
  • - олівець
  • - ластик
Інструкція
1
Визначте таку точку зору, з якої барс буде виглядати найбільш виразно й ефектно. У відповідності зі своїм задумом і знайденої композицією намітьте тонкими контурними лініями кордону малюнка. Визначте пропорції тіла ірбіса, встановивши розміри тулуба, голови, хвоста і шиї по відношенню один до одного.
2
Первинний нарис загальної форми починайте виконувати з тулуба, як найбільш великої частини. Проведіть пряму вертикальну лінію, відповідну висоті фігури. Відведіть чверть лінії зверху для розміщення голови, намалюйте на цій ділянці овал, трохи витягнутий в сторони.
3
Ліворуч або вправо, в залежності від обраного положення тіла барса , проведіть від основи голови дугу - контур спини. Також від основи голови до середини первісної вертикальної лінії напишіть витягнутий овал для позначення контуру грудини.
4
Проведіть від неї дві прямі лінії у напрямку вниз, позначивши таким чином ноги. Щоб сформувати контури живота і боків, намалюйте овал на лінії спини, що займає 2/3 її. Трохи нижче, на тій же дузі спини, виконайте менший за розміром овал для формування ліній стегна.
5
Фігуру голови розбийте на чотири частини. Для цього проведіть по його центру одну вертикальну лінію. Відміряйте на ній середину і в цьому місці прокреслите під прямим кутом щодо вертикалі горизонтальну смугу.
6
По обидві сторони від вертикальної прямої проведіть дві паралельні їй лінії, розташовуючи їх, головним чином, під горизонтальною рисою. З'єднайте їх внизу овалу голови. Намалюйте трикутник для подальшого формування носа.
7
Зовнішні кути, утворені при малюванні паралельних прямих, відведіть під написання очей. Намалюйте всередині овалу голови контури морди.
8
Уточнивши спину, намітьте і прорисуйте лапи і хвіст, а потім рот, очі, щоки. Виділіть холку і плечі. Зафарбуйте внутрішню сторону вух. Нанесіть на шкуру плями. Вони у барса схожі на кільця, хмарки або квіти з незафарбовані серцевиною. Зауважте, що на переніссі такий принт відсутній, а на голові плями дрібні і повністю зафарбовані чорним.