Як на Самсунг зробити звук голосніше. Як зробити звук голосніше на samsung.

Мобільна техніка компанії Samsung завжди відрізнялася високою якістю звучання відтворюваних мелодій, але деяким пристроям, зокрема, аудіоплєєрам, не вистачає потрібної гучності звучання.
Вам знадобиться
  • Аудиоплеер Samsung серії YP.
Інструкція
1
От і плеєри цієї серії не сильно відрізняються від своїх побратимів, стандартна гучність відтворюваних пісень не надто висока. Для підвищення цього параметра зазвичай вдаються до одного з двох варіантів: установка нового програмного забезпечення (прошивки) або програмне редагування налаштувань, якщо це можливо.
2
Якщо до першого способу вдаватися доводитися досить рідко, прошивка техніки несе за собою небезпеку, то другий спосіб використовується набагато частіше. Незалежно від версії програмного забезпечення вашого плеєра, редаговані системні налаштування є в кожній моделі.
3
Насамперед, вам необхідно включити плеєр, зробити це можна довгим натисканням кнопки Power, яка знаходиться на правій торці плеєра. Через кілька секунд на екрані з'явиться заставка і загальне меню, перейдіть до рядка «Налаштування» та натисніть середню клавішу на джойстику.
4
Зупиніть виділення на рядку «Музика» і відкрийте цей елемент. У цьому списку є кілька елементів, які допоможуть збільшити загальну гучність. По-перше, це «Режим« Вулиця »(слід вибрати опцію« Увімкнути »), по-друге, DNSe (виберіть« Власний еквалайзер ») і, по-третє, пункт« Налаштування власного еквалайзера ».
5
Окремим особняком стоїть блок «Налаштування власного еквалайзера», тому якість звучання залежить від його налаштування. Тут справа смаку, але переважно налаштовувати таким чином: крива еквалайзера повинна нагадувати галочку V. Якщо перший і останній стовпчик потрібно виставити практично на максимум, то середній буде перебувати приблизно на середині (відмітка «5»).
6
Для збереження налаштувань еквалайзера натисніть середню кнопку на джойстику і виберіть відповідь «Так» на що з'явилася питання. Тепер ви можете слухати музику на хорошій гучності.