Як надрукувати текст книгою. Як надрукувати дужку системи.

В додатку Microsoft Office Word можна не тільки набрати текст , а й оформити його таким чином, щоб на друк він вийшов саме в тому вигляді, в якому необхідно користувачу. Для того щоб надрукувати текст книгою, скористайтеся інструментами, вбудованими в редактор.
Інструкція
1
Почніть роботу з вибору правильної орієнтації сторінки. Запустіть редактор і відкрийте вкладку «Розмітка сторінки». В блоці «Параметри сторінки» натисніть на кнопку «Орієнтація» і виберіть з меню, що випадає лівої кнопкою миші пункт «Книжкова» (висота аркуша більше його ширини).
2
Налаштуйте поля. У тому ж блоці «Параметри сторінки» натисніть на кнопку-мініатюру «Поля». В кін текст ном меню виберіть пункт «Дзеркальні поля». Такі настройки позначають, що на непарних сторінках документа буде ширше ліве поле, а на парних, навпаки, праве.
3
Якщо необхідно, залиште місце для палітурки. Для цього в меню «Поля» виберіть останній пункт «Настроювані поля». Відкриється додаткове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Поля» і впишете в однойменній групі потрібне значення в поле «Палітурка». Збережіть настройки кнопкою ОК.
4
Формат книг відрізняється від формату звичайних ділових листів. Якщо вам не підходить лист А4, натисніть в блоці «Параметри сторінки» кнопку-мініатюру «Розмір». За допомогою списку оберіть той формат, який підходить для вашого випадку, наприклад, B5.
5
Для вибору стилю текст а використовуйте блок «Стилі» на вкладці «Головна». В блоці «Шрифт» ви зможете вибрати розмір, колір і формат шрифту. Зверніть увагу на блок «Абзац» - ці інструменти теж знадобляться для оформлення текст а по книжковому зразком.
6
Як правило, в книгах використовується вирівнювання текст а по ширині сторінки. Виділіть потрібний вам фрагмент текст а чи весь документ і натисніть на кнопку у вигляді однакових по ширині ліній або використовуйте поєднання клавіш Ctrl і J.
7
Щоб задати розмір відступу, яким позначається новий абзац, натисніть в блоці «Абзац» на кнопку зі стрілкою, відкриється нове діалогове вікно. Зробіть в ньому активної вкладку «Відступи і інтервали». В групі «Інтервал» до бажаного значення в поле «Перед» і натисніть на кнопку ОК.
8
Відправляючи документ на друк, ознайомтеся з можливостями роздрукування текст а в діалоговому вікні принтера. Сторінки можуть виводитися в тому порядку, в якому вони йдуть в документі або ж в тому, який ви самі встановіть, наприклад, спочатку парні, потім непарні сторінки або навпаки.