Як налаштувати mail ru.

Кожен з нас колись вперше вийшов в інтернет, злегка розгубившись від багатства і різноманітності надати можливість. Перший сайт, перший форум ... Рано чи пізно (зазвичай рано) настає момент, коли з'являється необхідність завести перший поштовий ящик. Адже без адреси пошти неможливо зареєструватися в жодному онлайн-сервісі, він потрібен і для форуму, і для онлайн-ігри, і для замовлення в інтернет-магазині.

Мільйони людей завели перший поштовий ящик на національному поштовому сервісі mail.ru, ось уже багато років є лідером в даній сфері рунета. Спробуємо налаштувати mail ru і ми, тим більше що нічого складного в цьому процесі немає, і ніякої оплати також не буде потрібно.

  1. Відкрийте головну сторінку mail.ru. У лівому верхньому куті розташований блок для введення імені та пароля. Натисніть посилання Реєстрація у пошті.
  2. У формі, слід заповнити обов'язкові поля. Персональні дані: ім'я, прізвище, дата народження, місто і підлогу знадобляться для оформлення листів (поле «Від») і для відновлення пароля в разі його втрати.
  3. В поле Поштова скринька придумайте і введіть ідентифікатор поштової скриньки. Тут можуть виникнути деякі труднощі, оскільки ідентифікатор повинен бути унікальним, тобто не збігається ні з одним з декількох мільйонів вже існуючих на mail.ru ідентифікаторів. Якщо фантазії не вистачає для створення унікального, і при цьому запам'ятовується ідентифікатора, скористайтеся підказками mail.ru, які будуть з'являтися при спробі реєстрації ідентифікатора.
  4. Введіть і продублюйте пароль. Повторне введення необхідний для того, щоб переконатися, що ви не помилилися при наборі, адже символи пароля з міркувань безпеки замінюються зірочками (так ніхто не зможе підглянути ваш пароль через плеча), тому випадкову опечатку помітити неможливо.
  5. Для відновлення пароля можна вказати номер мобільного телефону, а також секретне питання і відповідь, за якими сервіс зможе вас ідентифікувати якщо пароль буде випадково втрачений.
  6. Залишилося ввести цифри з малюнка, і реєстрація завершена. Можна користуватися поштовою скринькою.

Для зручності читання пошти рекомендується налаштувати mail ru в поштовій програмі, такий як Outlook Express або The Bat! Це дозволить читати пошту навіть за відсутності з'єднання з інтернетом, а також дасть ряд інших корисних можливостей.