Як додати на сервер карти.

Процедура додавання карт на ігровий сервер Counter Strike може бути здійснена користувачем штатними засобами системи і не передбачає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Виберіть необхідну карту гри Counter Strike в інтернеті і завантажте її архів на комп'ютер. Розпакуйте завантажений архів в будь-яку зручну директорію. Зверніть увагу на те, що розширеннями карт можуть бути як * .bsp, так і * .nav.
2
Розкрийте кореневу папку свого сервер а і перейдіть по шляху/cstrike/maps. Перенесіть всі розархівовані файли з розширеннями .bsp і .nav в папку maps. Запам'ятайте ім'я установлюваної картки. Зазвичай воно має вигляд: ххх_ххх_Х.расшіреніе, де х - букви латинського алфавіту, а Х - цифра.
3
Перейдіть в директорію/cstrike і знайдіть файл з ім'ям maplist.txt. Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Всі програми". Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Блокнот». Відкрийте в ньому знайдений файл maplist.txt і введіть в новій рядку назва установлюваної картки без розширення, тобто у вигляді ххх_ххх_Х.
4
У тому ж каталозі папок ігрового сервер а Counter Strike знайдіть файл з ім'ям mapcycle.txt. Вищеописаним способом відкрийте знайдений файл mapcycle.txt в додатку «Блокнот» і додайте в документ новий рядок з ім'ям установлюваної картки без розширення.
5
Останнім необхідним дією стане перехід в директорію cstrikecfgmani_admin_plugin для відображення потрібної картки в адмінці Mani_Admin. Знайдіть файл з ім'ям votemaplist.txt і точно так же відкрийте його в додатку «Блокнот». Повторіть операцію додавання рядка з ім'ям установлюваної картки (без розширення) в файлі votemaplist.txt і збережіть зроблені зміни. Перезапустіть сервер для застосування цих змін.
6
Для того щоб додати потрібну карту в мапліст публічного сервер а, необхідно відкрити панель управління і перейти на вкладку "Налаштування". Надрукуйте назву обраної картки в рядку «Встановити карту» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Встановити».