Як в'язати бере косами.

Красиво і стильно жінці виглядати хочеться завжди. А що може посприяти цьому в зимову пору року? Звичайно ж, шарфи, шапки берети, рукавички і рукавиці - різних відтінків і різних фасонів. Щось можна купити вже готове, а дещо і зв'язати самій. Наприклад, симпатичний бере. Якщо ви вже коли-небудь тримали в руках спиці, то, дотримуючись інструкції, зробити це буде зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • - 200 г пряжі Sublime Cashmere Merino Silk dk (116 м/50 г, 75% шерсть, 20% шовк, 5% кашемір)
  • - спиці № 4
  • - комплект шкарпеткових спиць № 6 і 7
Інструкція
1
Бере з візерунком з переплетених кіс виглядає дуже красиво, об'ємно і прекрасно тримає форму, яку ви йому задасте. Щоб почати роботу, наберіть 68 петель пряжі в 2 складання на тонких шкарпеткових спицях. Пров'яжіть гумкою 7 рядів, чергуючи по дві виворітні і лицьові петлі. Восьмий ряд в'яжіть так: 2 лицьові петлі, плюс 1 виворітна, проміжок між двома петлями пров'язуйте, перевертаючи лицьовій в'язкою. В результаті у вас повинно вийти 102 петлі.
2
Замініть спиці на більш товсті і приступайте до 9-го ряду. В'яжіть його в такій послідовності: 3 виворітні, 2 лицьові, додайте 1 петлю, далі 3 лицьові, додана, 3 лицьові, додана, 3 лицьові, 6 виворітних. Повторіть це 5 разів і закінчите ряд, провязав 3 виворітні петлі. Тепер в роботі у вас має бути 120 петель, це 6 смуг з лицьових петель і 6 смуг з виворітних.
3
В 11-му ряду додайте в середині кожної виворітного смуги по 1 вив. петлі, пров'язуйте проміжок між двома виворітними петлями, перевертаючи виворітного в'язкою. Додавання повторіть, і в результаті 13 ряд повинен бути рівний 132 петлям.
4
У 14 ряду повторіть добавку 1 вив. петлі в середині кожної виворітного смуги і в цьому ж ряду на лицьових смугах зробіть переплетення коси: перемістіть спочатку 7 петельок на допоміжну спицю, пров'яжіть 7 наступних, а потім пров'яжіть також лицьовими з допоміжною. Далі отримані 138 петель в'яжіть без додатків, виворітні виворітними, а лицьові, відповідно, лицьовими. Через десять рядів повторіть переплетення кіс.
5
Після перевороту пров'яжіть ще три ряди і починайте робити убавленія. У першому збавляти ряду в середині кожної виворітного смуги в'яжіть по 2 вив. петлі разом. Одночасно в середині кожної лицьової смуги робіть по 2 убавленія протяжкой, тобто пров'яжіть 5 лицьових петель, зніміть 1 петлю, чи не пров'язуючи. Наступну петлю пров'яжіть і першу зняту просто Протягніть через цю Провязав, далі пров'яжіть 2 лицьові разом і потім знову 5 лицьових. Разом ви збавили 18 петель.
6
Наступний ряд в'яжіть без убавленій, а в подальшому виконайте в середині лицьових смуг ще по 2 убавленія, залишиться 108 петель. Далі йде ряд без убавленій. Потім повторіть убавленія як в першому збавляти ряду, тобто і на лицьових смугах, і на виворітних поки в роботі не залишиться 60 петель.
7
Потім в наступному ряду по обох краях лицьових смуг в'яжіть по 2 виворітні петлі разом, а в особових смугах з 4 петель, переміщаючи по 2 петлі на допоміжну спицю, виконайте переплетення кіс. Пров'яжіть ще ряд без убавленій. На наступному ряду збавте на кожній виворітного і лицьової смугах по дві петлі, в результаті в ряду їх залишиться 24. Потім ще один ряд без убавленій. Наступний в'яжіть по 2 вив. і по 2 осіб. теж. Подальший ряд в'яжіть весь по 2 петлі разом. Потім обріжте нитка, залишивши невеликий шматочок, через 6 залишилися петель Протягніть його, затягніть і закріпіть.