Як вишити стрічками бузок. вишивка стрічкою галірея бузок.

Вишивка стрічками часто привертає майстринь, оскільки дозволяє створювати справжні витвори мистецтва, причому набагато швидше, ніж інші види вишивки. Дуже ефектно виглядають квіти зі стрічок, для початку можете спробувати вишити бузок стрічками .
Вам знадобиться
  • - щільна тканина для основи;
  • - п'яльці або рамка;
  • - голка для стрічок з широким вушком;
  • - звичайна тонка голка;
  • - шовкові нитки в колір стрічок;
  • - ножиці;
  • - олівці;
  • - ескіз.
Інструкція
1
Натягніть тканину для вишивки на п'яльці або дерев'яну рамку, інакше вона буде стягуватися. За допомогою кольорових олівців переведіть малюнок на тканину, намагаючись передати всі подробиці. Краще всього використовувати готовий малюнок, наприклад, репродукцію відомої картини або фотографію.
2
Ретельно підберіть стрічки для роботи. Прямо з малюнком приходите в магазин і вибирайте матеріали для роботи: стрічки і шовкові нитки. Дуже важливо правильно вибрати стрічки за кольором. Крім того, не забудьте коричневі стрічки для гілок, зелені стрічки або тканина - для листя.
3
Почніть вишивання гілки бузку з країв. Просмикніть велику голку з невеликим відрізком стрічки недалеко від кінця так, щоб кінчик виявився з вивороту, зав'яжіть на стрічці вузлик (не міцний) і заховайте другий кінчик через кілька сантиметрів від першого.
4
Тонкою голкою, в яку просунута шовкова нитка в колір стрічки, зафіксуйте вузлик, щоб він лежав так, як потрібно. У вас вийде невеликий квіточку, яким будуть закінчуватися все гілки. Стрічку з вивороту можна не обрізати, а акуратно підвести до іншій гілці. Таким чином зробіть необхідну кількість тонких маленьких квіточок на кінцях гілок, по три штуки.
5
Почніть вишивку самої бузку. Для цього просмикніть стрічку з вивороту на лицьову сторону, тут же виведіть голку з шовковою ниткою. Всуньте шовкову нитку в стрічку і прошийте маленькими стібками поперек. Потім зробіть кілька стібків уздовж краю стрічки.
6
Розверніться і прошийте поперек. У вас вийде зигзагоподібний шов, таких зигзагів може бути декілька. Стягніть нитку так, щоб стрічка закрутилася красивими складками, зафіксуйте ниткою на тканині.
7
Продовжуйте вишивати гілки бузку за допомогою невеликих квітів зі стрічок. Коли простір, відведений під бузок певного кольору, буде заповнено, заховайте кінчик стрічки на виворіт тканини і закріпіть ниткою. Продовжіть роботу стрічкою іншого відтінку.
8
Гілки зробіть з коричневих стрічок, для об'єму можна попередньо накрутити їх на спицю. Листя виріжте із зеленої атласної тканини, по краях обпечуся сірником, зігніть навпіл уздовж і пропрасуйте праскою, потім розправте і злегка пропрасуйте. В результаті у вас повинен вийти лист із смугою по центру. Доповніть листям і гілками композицію з бузку.