Як повернути дружбу.

У житті трапляється всяке. Навіть між найближчими друзями раптом може виникнути відчуження. Ще вчора, здавалося, були не розлий вода, а сьогодні посварилися, наговорили один одному багато гірких, образливих слів. Причому, як у більшості подібних випадків і буває, сварка сталася через якийсь нісенітниці, навіть не вартою уваги. Це дуже сумна ситуація.
Інструкція
1
У першу чергу заспокойтеся. Цілком природно, що учасників сварки переповнюють емоції, а в такому стані легко можна наробити нових дурниць. Спочатку охолоньте, а вже потім думайте, як знайти шлях до примирення.
2
Вам неприємно, навіть соромно згадувати про те, що сталося? Ви не можете зрозуміти, як взагалі трапилася ваша сварка? З імовірністю 99% ваш друг відчуває зараз точно такі ж почуття і точно так же ламає голову, намагаючись збагнути: яка муха вас обох вкусила. А звідси випливає природний висновок: ви обидва напевно не відмовитеся від примирення. Питання полягає лише в тому, хто зробить перший крок.
3
Ось тут треба рішуче відкинути вражене самолюбство. Зрозуміло, що вам здається: головна частка провини за сварку лежить на вашому другу. Він невдало пожартував або не те сказав, чи не так подивився, чи не так зрозумів вашу дотепний жарт (точніше, зовсім її не зрозумів). Так, людині властиво виправдовувати себе і звинувачувати інших, така вже його натура. Але згадайте: перший крок до примирення робить більш розумний. Так що пересильте себе і йдіть до одного миритися. В крайньому випадку, зателефонуйте.
4
Вам не хочеться визнавати свою провину? У вас просто не повертається язик вимовити слово «вибач»? Що ж, і це зрозуміло. Ну, так знайдіть якусь нейтральну фразу для початку розмови. Наприклад, з покаянно-сумним виглядом простягніть: «Ох, ну ми і наробили справ». І гірко розведіть руками: мовляв, сам не можу зрозуміти, що ж на нас найшло. Можете почати розмову так: «Ми ж стільки років дружимо, стільки разів один одного виручали. І раптом. Немов мана якесь. Давай забудемо всю нісенітницю, яку наговорили один одному ». Майже напевно ваш друг охоче погодиться.
5
Не затягуйте з примиренням. Бо чим більше часу пройде з дня вашої безглуздої сварки, тим важче потім буде змусити себе прийти до одного або просто подзвонити йому. Ну і, звичайно ж, постарайтеся більше не сваритися!