Як вибрати радіоприймач. влагоустойчивиє радіоприймачі.

На багатьох пристроях (наприклад, на мобільному телефоні, магнітоли або CD-плеєрі) підтримується прийом радіостанцій. Однак окремі радіоприймачі все ж продовжують користуватися популярністю.
Інструкція
1
Вирішіть, де ви будете слухати приймач. Справа в тому, що в значній відстані від міста деякі прилади прийматимуть далеко не всі станції. Тому для дачі слід купувати приймач з широким діапазоном. Крім того, якщо ви любите слухати будь-які західні радіостанції, тоді купуйте Многоволновое радіо (крім FM-радіостанцій він ловитиме ще й хвилі MW і LW).
2
Заздалегідь подумайте про те, скільки ви готові витратити на покупку такої техніки. Від потужності радіоприймача і його габаритів буде прямо залежати його вартість. На ціну також впливає і те, монофонический це прилад або ж стерео (останній обійдеться вам трохи дорожче).
3
Не забувайте і про такі технічні вимоги, як висока чутливість приладу, наявність докладної шкали (в ідеалі - цифровий) і селективності. Останній термін позначає, що апарат повинен приймати навіть слабкі сигнали, при цьому одночасно протистоячи перешкод, які виникають на сусідніх частотах. Крім цього, прилад повинен забезпечити роботу без перешкод в тому випадку, якщо до нього підключать повнорозмірну зовнішню антену. Однак слід зазначити: ціна у таких радіоприймачів буде відповідна.
4
Бажано, щоб приймач міг працювати як від батарей, так і від електромережі. Крім того, апарат повинен бути не тільки легким і компактним, але в той же час вібро-і влагоустойчивим. Завдяки таким властивостям, власник радіоприймача зможе його перевозити і експлуатувати навіть в умовах високої вологості повітря (наприклад, десь на березі водойми).
Зверніть увагу
перешкодостійкі прилад повинен приймати КВ-станції без присвист, м'яко; а СВ-і ДВ-станції повинні бути чутні без будь-яких викривлень, гулу і тріска. Те ж саме стосується і прийому місцевих FM-радіостанцій. При тестуванні апарату в магазині не забудьте перевірити, відводить Чи дотик руки до антени настройку приймача в іншу сторону від прийнятої частоти і позначається це на рівні сигналу. Якщо так, то такий прилад брати не слід.