Як витягнути вікно.

Іноді в операційній системі Windows з вікном якої-небудь програми трапляється дивина - в згорнутому і розгорнутому на весь екран стані його поведінку нормально, а у вікні середніх розмірів додаток зникає за кордоном видимої області екрану . Способи дістати скотився з робочого столу вікно існують, і вони не так вже й складні.
Вам знадобиться
  • ОС Windows.
Інструкція
1
Перший спосіб вилучення об'єкта з невидимої області полягає в тому, щоб передоручити всі ручні операції з його позиціонуванню самій операційній системі. Для цього відкрийте крім проблемного вікна ще хоча б одне, що належить будь-якому додатком - наприклад, запустіть «Провідник». Потім клікніть правою кнопкою миші по вільному простору на панелі завдань, щоб викликати контекстне меню. Дайте ОС команду упорядкувати відкриті вікна одним з перерахованих у меню способів - «Вікна каскадом», «Відображати вікна стопкою» або «Відображати вікна поруч». Після цього поведінка загубленого вікна повернеться до норми.
2
Інший спосіб полягає у використанні клавіатурного управління позиціонуванням вікна. Після його включення відпаде необхідність дотягуватися покажчиком мишки до заголовка вікна, щоб отримати можливість його перемістити. Для включення цього режиму натисніть сполучення «гарячих клавіш» Alt + «Пропуск» + «П». Потім за допомогою клавіш зі стрілками перемістіть приховане вікно на видиму область робочого столу. Щоб вимкнути режим клавіатурного позиціонування, клікніть в будь-якому місці лівою кнопкою миші.
3
Третій спосіб - розширення доступного простору робочого столу. Зробити це можна збільшенням дозволу екрану. Якщо ви використовуєте останні версії ОС Windows 7 або Vista, клікніть фонову картинку на робочому столі правою кнопкою миші і виберіть у сплив контекстному меню пункт, який так і названий - «Дозвіл екрану». ОС запустить один з аплетів «Панелі управління», де вам потрібно розкрити список, що випадає «Дозвіл» і перемістити повзунок вгору, краще - до самої верхньої позначки. Після цього натисніть кнопку «Застосувати». Аплет змінить дозвіл і запустить таймер, по закінченні відліку якого ця зміна буде скасовано. За відведений час вам потрібно натиснути кнопку підтвердження операції. Зробивши це, знайдіть зникле вікно, перемістіть його до центру робочого столу і поверніть дозвіл екрана до колишнього значення.