Як ввести в експлуатацію об'єкт будівництва. оренда землі на 49 років.

Об'єкт завершеного будівництва вводиться в експлуатацію відповідно до правил, встановлених низкою статей Цивільного кодексу, Федеральними та регіональними законами. Перед реєстрацією прав власності необхідно оформити всі документи і погодити їх відповідно до встановленого порядку.
Вам знадобиться
  • - пакет документів для введення об'єкта в експлуатацію;
  • - пакет документів для реєстрації прав власності.
Інструкція
1
Якщо ви завершили будівництво і плануєте ввести його в експлуатацію , при цьому перед початком зведення об'єкта отримували дозвіл і будівельний паспорт у відділі архітектури та градо будівництва, зверніться в районну адміністрацію із заявою.
2
До вас направлять регіональну комісію. На підставі огляду завершеного будови складуть акт. Даний документ ви зобов'язані погодити з представниками регіонального відділення пожежної охорони, санітарної епідеміологічної станції, з районним відділом житлово-комунального господарства, з енергетичними компаніями, які постачають світло, газ і тепло. Вам підпишуть акт узгодження, після чого можна приступати до оформлення технічних і кадастрових документів на об'єкт.
3
Для оформлення технічних і кадастрових документів зверніться в бюро технічної інвентаризації, напишіть заявку на виклик технічного інженера. Пред'явіть паспорт, акт узгодження, дозвіл на будівництво, будівельний паспорт і всі ксерокопії документів.
4
Ваше будова оглянуть, складуть на нього технічний план, на підставі якого оформлять технічний, кадастровий паспорт і план.
5
Технічний паспорт залишиться у вас, кадастровий паспорт і план буде зберігатися в БТІ. Отримайте виписки з кадастрових документів.
6
Далі, зверніться до державної реєстраційну палату. Пред'явіть всі оформлені документи і ксерокопії, заповніть бланк заяви, заплатите державне мито за реєстрацію. Через 30 днів ви отримаєте свідоцтво про власність. Об'єкт буде вважатися введенням в експлуатацію .
7
Зовсім по-іншому буде обстоять оформлення об'єкта самовільного будівництва, на який ви не отримали дозволу і не оформили будівельний паспорт. Вам доведеться проводити повне оформлення дозволів, і тільки після цього ви зможете ввести будова в експлуатацію зазначеним способом.
8
Щоб отримати дозвіл і будівельний паспорт на самовільно зведений будівельний об'єкт, зверніться в ліцензовану компанію, запросіть архітектора. Вам складуть проект і ескіз побудованого будинку. Після чого ви зобов'язані звернутися до відділу архітектури, отримати акт узгодження, підписати його у всіх відомствах: адміністрації, комунальному господарстві, пожежної охорони, СЕС, у енергетиків. На підставі погодженого акта вам видадуть дозвіл і будівельний паспорт постфактум. Далі оформлення проводиться звичайним способом.
9
У разі, якщо ви не можете провести узгодження збудованого об'єкта з якимись відомствами, зверніться із заявою в суд. На підставі постанови вам дозволять ввести будівлю в експлуатацію або змусять в примусовому порядку його демонтувати. Таке може статися через порушення будівельних норм або при зведенні об'єкту на комунікаційних системах міста.