Як швидко навчитися кататися.

Катання на ковзанах популярно серед як дітей, так і дорослих. Однак якщо ви ще не навчилися цього, то саме час почати. Справа в тому, що встати на ковзани і навчитися катанню на них можна в будь-якому віці.
Інструкція
1
Як тільки ви надягнете ковзани і вийдете на каток, не зупиняйтеся близько бортика і не стійте, вчепившись в нього. Таким чином ви точно не навчитеся швидко кататися на ковзанах. Відпустіть бортик і постійте (хоча б просто для того щоб навчитися стояти на льоду). Особливих труднощів це не складе. Далі зробіть перші кроки, але не намагайтеся саме йти по льоду, сковзаєте. Для цього відштовхніться ребром одного коника, переносячи при цьому вага тіла на іншу ногу. Слідкуйте, щоб при ковзанні спина була прямою, коліна - зігнутими. Також можна легка нахилитися вперед. І запам'ятайте: ні в якому разі не слід відштовхуватися носком ковзана (тільки ребром).
2
Зберігайте рівновагу, розставивши руки в сторони на рівні пояса або трохи вище. Перший час, якщо вам страшно, вчіться кататися поруч з бортиком (в разі чого, встигнете за нього вхопитися). Перенесення ваги з однієї ноги на іншу здійснюйте миттєво: відштовхуйтесь і тут же переходите на другу ногу. До речі, пам'ятаєте про те, що опорне коліно слід завжди тримати зігнутим.
3
Інший важливий етап навчання катанню на ковзанах - це гальмування. Можливо, перший час ви просто будете доїжджати до найближчого бортика і так зупинятися. Однак що робити в тому випадку, якщо вам знадобиться загальмувати посередині ковзанки? Новачків, як правило, вчать найпростішій способу гальмування, він називається «плуг». Даний прийом буде знаком тим, хто раніше вже катався на роликах. Отже, поставте ноги приблизно на ширині плечей або трохи ширше, зігніть коліна, корпус трохи відхиліть назад, носки ковзанів, поверніть усередину, а голеностоп злегка нахиліть всередину. Якщо зберігати рівновагу і відстань між ногами, ви зможете відразу загальмувати. Досить лише кілька разів повторити цей прийом, щоб визначити зручний для себе кут нахилу голеностопа.
Корисна порада
Під час катання влаштовуйте невеликі перерви: з незвички ваше тіло може сильно втомитися.
Одним з популярних сімейних видів спорту є катання на ковзанах . Причому навчитися кататися на ковзанах ніколи не пізно. Адже при катанні на ковзанах людина багато рухається, знаходиться на свіжому повітрі, у нього поліпшується постава, координація, рухи стають більш виразніше і пластичнее. Можна досить швидко навчитися кататися на ковзанах .
Інструкція
1
Навчіться переносити вагу тіла з однієї ноги на іншу, і вчасно згинати ноги перед тим, як вийти на лід. Для цього потрібно виконати наступні вправи: 1. Покладіть руки за спину і щільно притисніть їх до тулуба, коліна і ступні разом. Зігніть ноги в колінах і нахиліть тулуб до 45 градусів відносно статі. Зробіть пару присідань. Змінюйте висоту посадки для того, щоб знайти зручну для себе позу.2. Початкове положення таке ж, як і в попередній вправі. Відводите по черзі ноги (приблизно на довжину вашого кроку) спочатку в сторони, а потім назад, при цьому злегка згинайте їх в коліні і ставте на носок.
2
Ходіть частіше на п'ятах, шкарпетках, зовнішніх склепіннях стоп, випадами лівим і правим боком, скрестно і «гусячим» кроком.
3
Починайте кататися на ковзанці, де катається мало людей.Прі виході на лід стежте, щоб шкарпетки були розгорнуті назовні. Це необхідно для устойчівості.Попробуйте зробити кілька кроків, поставте леза паралельно і спробуйте проїхатися.
4
Намагайтеся корпус нахиляти вперед.Освойте посадку ковзаняра, тобто навчитеся кататися на зігнутих ногах.Следіте за тим, щоб голова при катанні була піднята, а погляд спрямований вперед на 10-15 м.
5
Намагайтеся ковзати по льоду, а не бежать.Учітесь робити однакові по довжині, рівні кроки. До кінця використовуйте кожен шаг.Делайте кожен новий поштовх плавним і легким, але при цьому намагайтеся не втрачати скорость.Не забувайте переносити тяжкість корпусу при поштовху на ковзаючу ногу.
6
Слідкуйте за тим, щоб при катанні НЕ підверталися ноги, по льоду повинні ковзати ковзани, а не ранти ботінок.Научітесь правильно робити повороти. Всі повороти повинні здійснюватися вліво. Трохи нахиліть вліво корпус, потім перенесіть на ліву ногу вага і поставте її на зовнішню сторону леза. Потім підніміть ногу і плавно поставте її попереду правої, перекрещивая нею ззаду праву ногу.
7
Намагайтеся не підстрибувати на поворотах і тримати ноги весь час согнутимі.Научітесь гальмувати: просто зробіть внутрішнім ребром ковзана упор в лід, можна також гальмувати задником конька.Самое головне, запасіться терпінням і приготуєтеся багато падати, без падінь навчання не обійдеться . Але коли ви навчитеся кататися на ковзанах , зрозумієте, що не дарма мучилися. Це справжнє задоволення.