Як виміряти відстань в Google. виміряти відстань за допомогою гугл.

Як дізнатися відстань між пунктом А і пунктом В на мапі Google? До болю знайомий питання, чи не так? За допомогою картографічного сервісу Google досить легко визначити відстань до мало кому відомого містечка на іншому кінці світу або як далеко від вашого будинку знаходиться найближча зупинка.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет
Інструкція
1
Зайдіть в пошуковик Google і натисніть на слово «Карти», яке знаходиться у верхній частині поісковіка.С правого боку ви побачите карту, а з лівого дві кнопочки: «Маршрути» і «Мої місця». Натисніть на «Маршрути». Під нею з'являться два віконця "А" і "В", тобто початкова та кінцева точки отсчета.Допустім, ви перебуваєте в Уфі, і вам необхідно дізнатися, скільки часу займе дорога до Пермі. У такому випадку у віконце "А" впишіть «Уфа», а у віконце "В" - «Перм». Знову натисніть на кнопку під вікнами «Маршрути» .На карті з'явиться траса, а під вікнами "А" і "В", скільки кілометрів від одного міста до іншого, а також скільки часу необхідно витратити, щоб доїхати на машіне.Еслі вас цікавить піша прогулянка, натисніть на кнопку із зображенням пішохода, яка знаходиться над вікнами "А" і "В". Сервіс перебудує маршрут і автоматично підрахує відстань і очікуваний час в дорозі.
2
У тому випадку, коли необхідно виміряти відстань від пункту "А" до "В", що знаходяться в одному населеному пункті, слід діяти за вищеописаною схемою. Різниця полягає лише в тому, що до назви місцевості необхідно додати вулицю і, можливо, номер будинку через кому. (Наприклад, "А": Москва, Тверська 5 і "В": Москва, Кольоровий бульвар, 3).
3
Бувають ситуації, коли вас цікавить відстань між об'єктами «напряму»: через поля, ліси й ріки. У цьому випадку натисніть на іконку зубчастого колечка у верхньому кутку сторінки. У який з'явився розгорнутому меню виберіть «Лабораторія Карт Google» і увімкніть інструмент для вимірювання відстані, збережіть зміни. У лівому нижньому куті карти з'явилася лінійка, клікніть по ній. Позначте на карті точку відліку, а потім кінцеву точку. Між цими точками на карті з'явиться лінія червоного кольору, а на панелі з лівого боку буде показано расстаяніе.
Корисна порада
- ви можете вибрати одну з двох одиниць вимірювань: кілометри або милі; - натискаючи на кілька пунктів на карті, ви можете визначити відстань між багатьма точками; - якщо ви входите на сервіс використовуючи свій профіль, карти Google запам'ятають ваші установки в Лабораторії Карт Google.
Вирушаючи в літній туристичну подорож пішки, на автомобілі або байдарці, бажано заздалегідь знати те відстань, яку потрібно подолати. Щоб виміряти довжину шляху, не обійтися без карти. Але по карті легко визначити пряме відстань між двома об'єктами. А як бути, наприклад, з вимірюванням довжини звивистого водного маршруту?
Вам знадобиться
  • Карта місцевості, циркуль, смужка паперу, курвиметр
Інструкція
1
Прийом перший: використання циркуля. Встановіть відповідний для вимірювання довжини розчин циркуля, інакше іменований його кроком. Крок залежатиме від того, наскільки звивиста лінія, що підлягає вимірюванню. Зазвичай крок циркуля не повинен перевищувати одного сантиметра.
2
На карті одну ніжку циркуля помістіть в початкову точку вимірюваної довжини шляху, другу голку - в напрямку руху. Послідовно повертайте циркуль навколо кожної з голок (рух буде нагадувати кроки по маршруту). Довжина передбачуваного шляху буде дорівнювати числу таких «кроків», помноженому на довжину кроку циркуля з урахуванням масштабу карти. Залишок, менший, ніж крок циркуля, можна виміряти лінійно, тобто по прямій лінії.
3
Другий спосіб передбачає наявність звичайної смужки паперу. Поставте смугу паперу на ребро і вставте і лінією маршруту. У тих місцях, де лінія згинається, відповідним чином зігніть і смужку паперу. Після цього залишиться виміряти довжину отриманого відрізка шляху по смужці, звичайно, знову ж таки з урахуванням масштабу карти. Цей спосіб годиться лише для вимірювання довжини невеликих відрізків шляху.
4
Третій спосіб вимагає наявності курвіметра. Курвіметр являє собою спеціальний прилад, призначений для вимірювання кривих ліній. У підставі цього приладу знаходиться коліщатко з відомою довжиною кола. При обертанні коліщатка повертається особлива стрілка по круговій шкалі. Для вимірювання довжини курвіметром встановіть стрілку на нульову позначку, а потім акуратно прокотите коліщатко приладу по лінії звивистого маршруту. Оскільки ви знаєте тепер число обертів коліщатка, визначити довжину відрізка буде зовсім просто.
5
Результат, отриманий в сантиметрах, помножте на величину масштабу карти і отримаєте відстань на реальній місцевості. Сучасні курвіметри мають шкалу, пристосовану для обліку масштабу карт, тому вони здатні відразу показувати відстані в метрах або кілометрах.
6
Описаних способів цілком достатньо для того, щоб відчути себе більш впевнено перед складним і не в міру «звивистим» подорожжю. Приємного відпочинку!