Як відновити пароль на поштовій скриньці на "Рамблере". Як відновити пароль на електронній пошті рамблер.

При спробі захистити свої акаунти від шахраїв деякі інтернет-користувачі самі забувають придумані паролі для входу в електронну пошту. Якщо така неприємність сталася, і немає можливості увійти в свій електронний ящик на « Рамблере », доступ необхідно відновлювати.
Інструкція
1
Увійдіть у свій аккаунт за посиланням http://mail.rambler.ru/або http://www.rambler.ru/, натисніть на пункт «Забули пароль?», Який розташований під полем введення пароля. У формі, що у відповідному полі вкажіть адресу електронної пошти, пароль від якої ви хочете відновити. Зверніть увагу, що необхідно вписати повну адресу, із зазначенням доменного імені та знака «@».
2
Потім, трохи нижче, введіть перевірочний код, вказаний на сторінці. Це необхідно, щоб підтвердити, що ви є реальним людиною, а не шахрайської програмою або роботом. Якщо вам складно розібрати символи, натисніть на посилання, яка розташована нижче, це дозволить вам отримати іншу картинку. Після введення символів натисніть на кнопку «Продовжити».
3
На сторінці, введіть відповідь на контрольне запитання, вказаний при реєстрації поштової скриньки. Натисніть «Продовжити». Відповідь має строго відповідати тому, який ви вводили при реєстрації.
4
Далі вкажіть новий пароль до своєї електронної пошти і натисніть «Далі». Увійдіть в свою пошту з використанням нових даних.
5
Якщо вам не вдалося правильно відповісти на контрольне запитання, зверніться до служби технічної підтримки користувачів. Для цього зайдіть на сторінку http://help.rambler.ru/feedback.html?s=mail і у формі зворотного зв'язку докладно опишіть свою проблему із зазначенням ПІБ, дати народження, пароля (приблизно), контрольного питання і відповіді (приблизно) і так далі. Крім того, обов'язково напишіть адресу електронний пошти, до якого ви маєте доступ, інакше вам не зможуть відповісти на повідомлення.
6
Через кілька днів вам надійде відповідь від служби підтримки «Рамблера». Будьте готові до того, що, можливо, вам доведеться надати і іншу уточнюючу інформацію, наприклад, дані про провайдера, IP-адресу та інше.