Як в iPhone поставити пісню на дзвінок. чи можна на айфоні ставити на дзвінок закаченних пісні.

Рано чи пізно власники iPhone стикаються з безглуздою проблемою - відсутністю можливості поставити улюблену пісню на дзвінок. І все-таки такий спосіб знайдений.
Інструкція
1
Щоб в iPhone встановити потрібну мелодію для дзвінка, для початку вам знадобляться дві корисні програми - iRinger і iTunes. Скачайте їх з інтернету або придбайте на диску.
2
Встановіть програму iRinger на свій персональний комп'ютер і запустіть. В інтерфейсі ви побачите помічену зображенням блискавки кнопку Import, натисніть на неї. На екрані з'явиться папка-провідник файлів, виберете через неї той музичний файл, який ви хочете зробити в даний момент рінгтоном для свого iPhone. Натисніть «Відкрити».
3
Зачекайте, поки програма конвертує обрану вами мелодію в формат m4r. Це займе кілька секунд. Побачивши, що операція успішно завершена, натисніть на кнопку Preview і налаштуйте потрібний уривок з треку, який хочете бачити в якості дзвінка на iPhone. Далі натисніть Export, і в віконці, що з'явилося натисніть кнопку Go. Якщо це необхідно, для зручності користування тут же впишіть назву мелодії, обраної як дзвінок, і задайте шлях, яким вона буде збережена.
4
Після натискання кнопки Go програмі знадобиться всього кілька секунд, щоб створити рингтон для дзвінка. Про те, що мелодія створена, вам підкаже що з'явилося на екрані сповіщення у вигляді віконечка з написом Success. Все, рингтон створений, тепер залишилося встановити його на дзвінок.
5
Запустіть завантажену з інтернету програму iTunes. Підключіть iPhone до персонального комп'ютера. У лівому меню програми зайдіть у розділ «Рінгтони». Вкажіть шлях до потрібну музиці, вибравши пункт «Додати файл в медіатеку» в меню «Файл». Після цього файл з мелодією з'явиться в списку рінгтонів програми. Зайдіть в меню «Пристрої» і включіть синхронізацію, вибравши «Все рінгтони». Тепер ваша улюблена мелодія завантажена в iPhone. Щоб її встановити, зайдіть в настройки звуку і встановіть простим натисканням пальця на назву рингтону.