Як приготувати мінеральну воду. Як зробити мінеральну воду в домашніх умовах.

Надійну, якісну і корисну мінеральну воду зустріти сьогодні на прилавках магазинів можна досить складно. Але зате її можна приготувати в домашніх умовах і знати, з чого вона складається.
Вам знадобиться
    • Вода - 3 л;
    • агати - 1 жменя;
    • мембранний фільтр;
    • трилітрова скляна банка;
    • сифон .
Інструкція
1
Підготуйте камені. Зробити мінеральну воду можна тільки на агатах. З давніх часів вони вважаються магічними і зустрічаються в багатьох місцях. Агати представляють собою різновид халцедонов.
2
Приготуйте воду . Якщо ви використовуєте звичайну водопровідну, дехлорирует її. Для цього нагрійте її до 70-80 градусів і остудіть при кімнатній температурі. Якщо ви берете джерельну воду , дехлорірованной її не потрібно.
3
Профільтруйте воду за допомогою мембранного фільтру. Це важливо, щоб видалити з неї суспензії.
4
Камені ретельно вимийте і обдайте окропом. Розмістіть їх на чистій поверхні (дошці) і дайте висохнути.
5
Агати укладіть на дно скляної трилітрової банки і акуратно вилийте туди приготовану воду . Настоюйте протягом 3-х днів в світлому місці. Потім злийте і вживайте за призначенням. З цих же каменів ви можете зробити мінеральну воду повторно, тільки не забудьте їх вимити і висушити.
6
Така мінеральна вода вийде негазованої. Якщо ви бажаєте зробити її з газами, візьміть сифон із заповненими балончиками і просто пропустіть через нього воду , після чого отримаєте газований напій. Так як ці спеціальні балончики зараз знайти практично неможливо, замініть його балончиком від пожежного вогнегасника, який можна придбати в спеціалізованому магазині.
7
Газовану мінеральну воду ви можете приготувати і іншим методом. Для цього змішайте 1 склянку води, 1 склянка лимонного соку і 1 чайну ложку (без гірки) харчової соди. В результаті реакції соди з кислотою будуть активно виділятися бульбашки газу. Такий напій необхідно вживати відразу.
8
Якщо ви бажаєте приготувати мінеральну воду в домашніх умовах на інших каменях, обов'язково поцікавтеся, якими властивостями вони володіють, так як не всі мінерали є корисними.