Як перевірити справність мережної карти. Як перевірити устоновліна Чи сетівая карта.

Комп'ютер підключений до мережі, але при спробі відкрити сторінку браузер виводить повідомлення про неможливість з'єднання. До цього можуть приводити самі різні причини, однією з них є не справність мережевий картки.
Інструкція
1
Подивіться в системний трей - чи є на ньому іконка з'єднання у вигляді двох комп'ютерів? Якщо ні, то цілком можливо, що мережева карта на вашому комп'ютері просто відключена. Для її включення відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Мережеві підключення». У вікні, знайдіть пункт «Підключення по локальній мережі». У графі «Стан» буде вказано його статус. Якщо пристрій вимкнено, клікніть правою кнопкою мишки і виберіть у контекстному меню пункт «Включити».
2
Ситуація ускладнюється, якщо список мережевих з'єднань порожній. У цьому випадку вам треба перевірити справність мережевий картки. Відкрийте в Панелі управління розділ «Система» - «Обладнання» - «Диспетчер пристроїв». Знайдіть розділ «Мережеві плати». Швидше за все, ви побачите пристрій, зазначене жовтим знаком питання або оклику. Це означає, що для пристрою не встановлений драйвер або він працює некоректно.
3
Щоб мережева карта почала працювати, вам треба знайти для неї драйвер. Але спочатку потрібно дізнатися її точну назву. Якщо ви знаєте його, знайдіть драйвер через пошук в Google або будь-якому іншому пошуковику. Якщо ні, вам знадобиться програма Aida64 (Everest). Запустіть її, в правій частині виберіть розділ «Комп'ютер» - «Сумарна інформація» - «Мережа» та подивіться назву мережевого адаптера.
4
Знайшовши в мережі потрібний драйвер, знову відкрийте «Пуск» - «Панель управління» - «Система» - «Обладнання» - «Диспетчер пристроїв» - «Мережеві плати» і двічі клацніть мишкою зазначену жовтим значком мережеву карту. У вікні, виберіть «Драйвер» - «Оновити». Як джерело вкажіть збережений на комп'ютері драйвер.
5
Можлива ситуація, коли комп'ютер не бачить мережеву карту. Причин може бути три: неправильна установка картки, некоректні налаштування BIOS і не справність самій картки. У першому випадку, відключивши комп'ютер від мережі, слід перевірити правильність вставки картки в слот. У другому увійдіть в BIOS і перевірте, чи включена мережева карта. Третій варіант найскладніший, в домашніх умовах перевірити справність мережевий картки можна тільки її установкою на інший комп'ютер.