Як залучити покупців на ринку.

Сьогодні конкуренція на ринках зростає з кожним днем, і от власники невеликих наметів сумно підраховують свої збитки. Виправити ситуацію і залучити покупців можливо в тому випадку, якщо ви готові докласти максимум зусиль.
Інструкція
1
Продавайте тільки якісний товар. Це найперше правило, яке приведе вас до успіху в торгівлі. Покупець не повинен розчаруватися після першої ж покупки. Створіть позитивний образ у свідомості клієнтів, робіть упор на свіжість продуктів або строгий контроль при закупівлі інших товарів.
2
Привернути увагу потенційних покупців можна за допомогою вдалого візуального оформлення палатки. Продаючи продукти харчування, спробуйте створити з них натюрморт і виставити на загальний огляд. Важливо використовувати виключно свіжі продукти, саме вони заманять клієнтів. Якщо ви продаєте одяг або інший товар, проявіть кмітливість. Підвісьте джинси або викладіть картину з блокнотів, ручок і скріпок.
3
Якщо свого креативу і таланту у вас бракує, зверніться до професіоналів. Більшість рекламних агентств нададуть вам дизайнера, який впорається з цим завданням без праці. Звичайно, за розумну плату.
4
Вивішуйте великі цінники. Якщо ваші ціни нижчі, ніж у конкурентів, прагнете показати це. Робіть яскраві оголошення про розпродажі, вивішуйте фотографію і ціну товару, змінюючи картинку пару раз на тиждень.
5
Влаштовуйте дегустації. Продаючи свою руку товар, раз на місяць дозвольте покупцям випробувати його. Витрати будуть не настільки великі, зате після проби клієнт в дев'яносто відсотках випадків придбає вподобаний йому продукт.
6
Не шкодуйте грошей на рекламу. Яскрава приваблива вивіска, модуль в газеті чи журналі, ролик на телебаченні - все це розповість жителям вашого міста про ваше існування, що позитивно позначиться на продажах.
7
Слідкуйте за продавцями. Вони є обличчям вашої торгової точки. Продукти харчування повинні відпускатися тільки в рукавичках, одяг продавця не повинна викликати сперечань. Дотримання санітарних норм просто необхідно для того, щоб одного дня зайшов до вас людина повернувся знову.
Корисна порада
Обслуговування кожного покупця має проходити з посмішкою і доброзичливістю. Приємні продавці одним своєю поведінкою можуть змусити клієнта повертатися знову і знову.