Як вибрати шкіру.

З натуральної шкіри шиють не тільки зручний і практичний одяг, її використовують в інтер'єрах - для оббивки меблів, обтягування розсувних дверей шаф-купе і виготовлення стінових панелей. У всіх випадках дуже важливо якість шкіри, оскільки від нього залежить термін експлуатації виробу. Підбираючи шкіряні меблі, необхідно вибрати шкіру , підходящу до дизайнерських рішень вашого будинку.
Інструкція
1
Не варто купувати меблі і деталі інтер'єру, оброблені шкірою, замовивши їх в інтернеті або по каталогу в магазині. Ви повинні обов'язково побачити товар перед покупкою і оцінити якість оббивки.
2
Зморшки і неоднорідності текстури шкіри не є браком - це свідчення її справжності. Однорідний малюнок на поверхні шкіри - результат її штучного тиснення. Така шкіра перед нанесенням малюнка шліфується, тому її природний малюнок втрачається, та й сама вона стає тоншою, що для меблевої оббивки не дуже добре, оскільки вона стає менш міцною.
3
Помацайте зразок шкіри, з якої ви будете замовляти шкіряну оббивку, прихопіть її між пальцями, пам'ятайте в руках. Оцініть її якість і міцність, еластичність і здатність до відновлення після деформації. Такий зразок вам обов'язково надають в меблевому салоні перед тим, як буде зроблено замовлення.
4
Понюхайте шкіру . Вона повинна мати характерний запах, своєрідний, але приємний - недарма ж цей запах входить у відомі парфумерні композиції, призначені для чоловіків. Застояне, різкий і неприємний запах говорить про те, що в процесі вичинки або зберігання були порушені технології.
5
Прикладіть долоню до поверхні шкіри. Через кілька секунд ви повинні відчути тепло - шкіра прогріється до температури вашого тіла. Шліфування шкіра, якість якої трохи нижче, залишиться прохолодною на дотик.
6
Не варто купувати меблі, оббивка на якій натягнута занадто туго. Відомі світові виробники не економлять на шкірі і завжди роблять викрійки «із запасом». Цей матеріал з часом може трохи зсохнутися, тому шкіра не повинна бути натягнута, як на барабані.
7
Купуйте цю дорогі меблі у тих виробників, які вже зарекомендували себе з позитивного боку. Це гарантія того, що шкури їм постачають самі надійні постачальники сировини і якість вичинки завжди висока.
Корисна порада
Краще купувати відразу всі предмети інтер'єру чи всі необхідні стінові панелі, щоб вони були з однієї партії. Куплені порізно, вони можуть незначно відрізнятися за кольором.
Найчастіше питання про те, як вибрати натуральну шкіру , виникає в магазині при купівлі відповідних речей. Іноді продавці, намагаючись підвищити виручку, без сорому розповідають про те, що їхні вироби виконані виключно з натуральних матеріалів. Щоб не розгубитися у всьому цьому різноманітті, потрібно знати всього лише кілька секретів.
Вам знадобиться
  • - вода;
  • - запальничка або сірники.
Інструкція
1
Огляньте зріз шкіри в тих місцях, де він видно. На куртках і сумках це внутрішні шви, із взуттям дещо складніше. Тут шви можна знайти у верхній частині черевика або чобота, а також в районі устілки. Шкіра тваринного походження на зрізі має волокнисту структуру, на відміну від дерматину, з якого можуть стирчати нитки або частини тканинної основи.
2
Прикладіть руку до шкіри: якщо вона натуральна, то на долоні залишиться відчуття тепла. Штучна шкіра не зберігає і не передає тепло. Цей тест найпростіший і дозволяє визначити ступінь натуральності матеріалу без будь-яких особливих процедур.
3
Капните на річ трохи рідини: вироби з натуральної шкіри моментально її вберуть і зреагують на воду потемнінням того ділянки, на який вона потрапила. За штучної шкірі рідина просто стече вниз, не усмоктуючись і не змінюючи її кольору.
4
Штучна шкіра при розтягуванні не поспішає відновити свою колишню форму, на що варто звернути увагу. Найкраще подібна властивість шкіри можна перевірити на взуття: зігнувши носок, поспостерігайте, як швидко відновиться його форма. Якщо на взутті залишається залом, то вона зшита зі штучної шкіри.
Зверніть увагу
Є думка, що натуральна шкіра пахне зовсім інакше, ніж чим штучна. Однак покладатися на даний показник не варто, так як сучасний рівень розвитку хімії дозволяє надати будь-який запах виробу з різних матеріалів. В ідеалі тваринна шкіра не повинна зберігати в своєму запаху ні краплі хімії.
Корисна порада
Існує радикальний спосіб перевірки шкіри на натуральність, але врядли він буде схвалений продавцем. Для цього необхідно піднести сірник або запальничку до виробу, якщо воно виконано з натуральної шкіри, то короткочасний контакт з вогнем не завдасть їй шкоди. В тому випадку, коли виріб виконано з дерматину, то воно моментально розплавиться.